کد خبر : 249729 تاریخ ثبت : 1398/11/25 08:37:19
جمیری در مسجد امام حسین خواجه ها در بوشهر:

اشتغال هزاران نفر در مجلس نهم برای استان بوشهر را رقم زدم/ اولویت اولم در این دوره نیز اشتغال است

اشتغال هزاران نفر در مجلس نهم برای استان بوشهر را رقم زدم/ اولویت اولم در این دوره نیز اشتغال است جمیری گفت: با وجود همه فعالیت های انجام شده در زمان نمایندگیم در مجلس نهم، مردم همچنان در محرومیت قرار دارند و نیاز است که یک نماینده قوی داشته باشند تا این شرایط نامطلوب کنونی در عرصه های مختلف را بتواند ساماندهی کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد انتخاباتی عبدالکریم جمیری، این کاندیدای مجلس یازدهم شامگاه پنج شنبه در میان نمازگزاران مسجد امام حسین محله خواجه ها شهر بوشهر با بیان گوشه ای از محرومیت ها و مشکلات مردم در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، خواستار تشکیل مجلسی قوی برای نظارت بهینه بر عملکرد دولت در راستای استیفای حقوق مردم شد.

وی اظهار داشت: مردم که در همه رویداهای انقلاب، یارو یاور این نظام بوده اند شایسته مسئولینی هستند که از جنس خود بوده و بتوانند با روحیه انقلابی، خدمتگذارانی صادق و امین برای خدمت به مردم باشند.

نماینده مجلس نهم شورای اسلامی تصریح کرد: کشورمان در این شرایط نیازمند مجلسی است که نمایندگانش از رذائل به دور و در رفتار و کردشان به فرموده امام امت عصاره فضائل ملت باشد .

جمیری ادامه داد: دلیل حضورم در این دوره از انتخابات این است که بتوانم در گام دوم انقلاب و در پی اجرای منویات رهبری با اعتما مردم به شکل گیری مجلسی کمک کنم که با عقلانیت و درایت و با یک روحیه انقلابی و جهادی مشکلاتی ایجاد شده کنونی را رفع و نسبت به دولتی که نتوانسته یا نخواسته به وظیفه خود عمل کند، نقش آفرینی داشته باشد.

کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم یادآور شد: با ایجاد یک مجلس انقلابی و در تراز جمهوری اسلامی ایران، که با اعتماد و حضور همه جانبه مردم شکل می گیرد، می توان یک دولت قوی را تشکیل داد تا به نفع مردم و نظام بتواند مسئولینی پاسخگو و کارآمد را داشته باشد.

وی عنوان کرد: از مردم می خواهیم که با حضور گسترده و منسجم پای صندوق های اخذ آراء و با انتخاب نماینده اصلح مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری، این وضعیت را تغییر داده و نمایندگانی راهی خانه ملت کنند که به چارچوب کار نمایندگی اشرافیت و آگاهی لازم داشته باشند.

جمیری گفت: البته که مردم به کسانی که قول می دهند و می دانند این قول ها هرگز عملیاتی نمی شود، دیگر رای نخواهند داد . این مردم با آن بلوغ سیاسی رسیده اند که بدانند فردی که به عنوان کاندیدای انتخابات می آید و قول هایی می دهد که در حیطه کار یک نماینده نیست ، هرگز قابل اعتماد نمی باشد.

کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم عنوان کرد: اولویت اول من در صورت اعتماد مردم و رفتن به مجلس، موضوع اشتغال است تا این همه معضلات مختلف اجتماعی و اقتصادی خانواده های که ریشه در بیکاری دارد ساماندهی شود.

وی گفت: اگر در روحیه برخی از مردم دلسردی و دلزدگی از این نظام دیده می شود را باید در عدم درآمد کافی برای خانواده ها در کنار بیکاری سرپرستان و فرزندان آنها و نبود یک برنامه مدون و قابل اجرای اقتصادی توسط دولت و عدم نظارت کافی مجلس جستجو کرد.

جمیری ادامه داد: همان گونه که در مجلس نهم با ایجاد یک تفاهم نامه توسعه مراکز فنی و حرفه ای در کنار همکاری سازمان انرژی اتمی و استانداری بوشهر برای بکارگیری ده هزارنفر نیروی بومی متخصص در عرصه های مورد نیاز ساخت واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر را پیگیری و ایجاد کردیم ، در صورت ورود به مجلس نیز با تقویت زیرساخت های فنی و حرفه ای و رایزنی های گشترده با صنایع نفت و گاز استان زمینه ای ایجاد خواهیم کرد که نتیجه آن در کنار تربیت نیروی انسانی حرفه محور، بتوانند در این صنایع نیز متناسب با حرفه آموزی ، شاغل شوند.

نماینده مجلس نهم ادامه داد: در چهار سالی که نماینده مردم شریف شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم بودم با رایزنی های انجام شده با وزارت های بهداشت و رفاه موفق شدیم که 54 تخت به بیمارستان سلمان فارسی سازمان تامین اجتماعی در بوشهر اضافه کنیم که این تعداد تخت و تجهیزات فراوان از جمله خرید دستگاه های پزشکی مختلف از جمله ام ار ای و نیاز به نیروی انسانی ، سبب اشتغال های وسیعی در این بیمارستان به اشکال مختلف شرکتی و استخدام رسمی شده است.

وی ادامه داد: جدا از حوزه بهداشت و درمان که فعالیت هایم سبب شد تا بیمارستان دیلم کاملا تجهیز شود و در کنار آن نیروی انسانی جدیدی بتوانند شاغل شوند، مجوز راه اندازی شهرداری عالیشهر کسب کردم که زمینه بکارگیری 86 نفر در آن صورت گرفت.
 
جمیری گفت: در طی آن سال ها هزاران نفر از استان بوشهر که دارای مشکلاتی برای بکارگیری در صنعت نفت در جنوب استان بودند را با رایزنی با این وزارت خانه ، راهی این صنایع کردم که زمینه افزایش حضور نیروهای بومی استان بوشهر در این صنایع شد.

وی بیان کرد: یکی از فعالیت های ماندگارم در دوران نمایندگی ، طرحی بود که باعث می شد پزشکان عمومی بومی استان بوشهر بتوانند با کسب سهمیه ویژه ، وارد دوران تخصص پزشکی شوند و در آن به خوبی این نکته را گنجانده بودم که پس از فراغت از تحصیل و کسب تخصص، سه برابر دوره آموزش های تخصصی پزشکی مکلف و موظف به حضور در استان بوشهر برای خدمت به مردم باشند که نتیجه آن اکنون و با حضور گسترده متخصصین پزشکی در اقصی نقاط استان بوشهر از بین فرزندان همین استان قابل مشاهده است.

جمیری گفت: با وجود همه این فعالیت ها، مردم همچنان در محرومیت قرار دارند ونیاز است که یک نماینده قوی داشته باشند تا این شرایط نامطلوب کنونی در عرصه های مختلف را بتواند ساماندهی کند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه