کد خبر : 249731 تاریخ ثبت : 1398/11/25 12:29:52
جمیری:

برای تامین منافع مردم وارد عرصه انتخابات شده ام/ یک سال است که مورد تهمت و تخریب قرار گرفته ام/ دیگر در مقابل تخریب ها سکوت نمی کنم

برای تامین منافع مردم وارد عرصه انتخابات شده ام/ یک سال است که مورد تهمت و تخریب قرار گرفته ام/ دیگر در مقابل تخریب ها سکوت نمی کنم کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی گفت: یک سال است که بداخلاقی ها و تخریب ها را تحمل کرده ام اما متوجه شده ام که دلیل این همه تخریب این است که این افراد به دنبال منافع شخصی خود بر منافع عمومی هستند در حالی که جمیری منافع عمومی را بر منافع شخصی ترجیح می دهد.

به گزارش روابط عمومی ستاد انتخابیه عبدالکریم جمیری ، عبدالکریم جمیری در آیین آغاز رسمی ستاد انتخابیه در بوشهر اظهار داشت: مدیران و مسئولینی که در راس امور هستند به دلیل عدم اشرافیت بر وظایفشان ، قدر مردم را به خوبی نمی دانند.

وی افزود: برخی از این مسئولین با خیال خام خود فکر می کنند که همراهی شما مردم برای تامین منافع مسولیت است در حالی که درک نکرده اند حمایت مردم برای تامین منافع آنها نیست بلکه برای تامین منافع عمومی است.

نماینده مجلس نهم شورای اسلامی تصریح کرد: در حرکت جدید و گام دوم انقلاب ، آماده ام تا با توجه به منویات رهبری ، حرکتی نو را آغاز کنیم و اگر حرکت سیاسی احتماعی را دنبال می کنم صرفا برای تامین منافع مردمی است.

جمیری گفت: در این گام ، آمده ام تا با هماهنگی و هم فکری شما مردم در برابر توطئه ها و تخریب ها و همه تهمت ها و بد اخلاقی ها که طی اعلام حضورم در عرصه انتخابات به من زده شد، با اعتماد شما پاسخی مناسب به آنها داده شود.

وی بیان کرد: یک سال است که بداخلاقی  ها و تخریب ها را تحمل کرده ام اما متوجه شده ام که دلیل این همه تخریب این است که این افراد به دنبال منافع شخصی خود بر منافع عمومی هستند در حالی که جمیری منافع عمومی را بر منافع شخصی ترجیح می دهد.

کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی یادآور شد: کسانی که جزء تخریب و تهمت کاری بلد نیستند خود به خوبی می دانند که به جای انتخاب فردی برای وکالت مردم ، صرفا به دنبال این هستند که فردی را پیدا کنند تا منافع شخصی خودشان را به جای منافع عمومی برگزینند.

جمیری ادامه داد: شاید اگر از خودشان بپرسند که جمیری با آن کارنامه خدمت به مردم چه کار بدی کرده که این گونه در حوزه اخلاق ، سیاست و فعالیت های اقتصادی مورد تخریب شدید قرار گرفته است ، جواب خاصی نتوانند به مردم داشته باشند.

وی گفت: طی یک سال گذشته این همه تهمت و تخریب را شنیدم اما سکوت کردم اما تخریب گران بدانند که این سکوت همیشگی نیست.

کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی ادامه داد: اگر دستان شما می لرزد و می جنبد و دستگاه های نظارتی استان دست شما را می گیرد و نمی توانید پاسخگو باشید و راه برای حضور در چنین وادی برای رسیدن به مطامعتان همواره نیست ، جمیری چه گناهی کرده است.

جمیری عنوان کرد: این نوع حرکات هیچ گاه نتوانسته انسان های حق طلب را از میدان به در کند کما این که ما با این گونه تخریب ها و توهین ها کنار نمی کشیم بلکه با همراهی شما می مانیم تا آنان که نمی توانند منافع عمومی را بر منافع شخصی ترجیح دهند در بین مردم جایگاهی نداشته باشند.

وی ادامه داد: جرم من به جز داشتن کارنامه ای موفق و در تراز اسلامی برای خدمت به مردم چیزی دیگر نیست و هر چه در توان دارم می گذارم تا به مردم و با اعتماد مردم خدمتگذاری کنم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه