کد خبر : 249732 تاریخ ثبت : 1398/11/26 18:51:37
جمیری در جمع مردم بخش ریگ:

به دنبال تغییر وضعیت موجود آمده ام/ مردم مسئولینی می خواهند که برای خدمت به آنها سر از پا نشناسند

به دنبال تغییر وضعیت موجود آمده ام/ مردم مسئولینی می خواهند که برای خدمت به آنها سر از پا نشناسند جمیری گفت: به دنبال تغییر وضعیت موجود با کمک مردم هستیم هر چند که مسئولان نیز باید هزینه های کم کاری و بی تدبیری خود را با تلاش بیشتر و خدمت صادقانه بپردازند.

عبدالکریم جمیری در جمع مردم بخش ریگ شهرستان گناوه اظهار داشت: برخی انتخابات را فرصتی برای رسیدن به منافع شخصی خود می دانند و به شعور و ایمان و شرافت و اعتقاد و اعتماد مردم با بی توجهی کامل برای رسیدن به مطامع دنیا، حق مردم و نظام را غضب می کنند.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم افزود: مسئولان باید خدمت گذار این مردم نه در حرف و کلام بلکه در عمل باشند، جنس مسئولین باید جنس انقلاب باشد. باید نمایندگان، وزرا، استانداری و مسئولینی داشته باشیم که برای خدمت به مردم سر از پا نشناسند و در میدان حضور داشته باشند.

وی عنوان کرد:  انتخابات برای این است که دخالت مان در سرنوشتمان شکل گیرد، حال اگر شیوه انتخابمان اشکال دارد باید آن را اصلاح کنیم تا مسیر خدمت گذاری توسط مسئولین اصلاح شود.

جمیری عنوان کرد: به عنوان یک خدمتگذار  از باب وظیفه دینی و شرعی چه در دوران مسئولیت خطیر نمایندگی مجلس و چه قبل و پس از آن خود را خدمت گذار مردم دانسته و باور دارم اگر مردم در میدان نباشند و نظام را حمایت نکنند، این نظام نمی تواند ادامه حیات داشته باشد.

وی بیان کرد: باید مسائل و مشکلات مردم توسط مسئولین انقلابی و ارزشی و ولایی حل شود هر چند مایه تاسف است که گاهی شنیده می شود که اگر فلانی که ادم مومن و با تقوایی است گمرک و ته لنجی تمام می شود.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم ادامه داد: به عنوان یک فرد اگر خداوند بپذیرد و مردم هم اعتماد کنند ، خدمت به آنها و به خصوص در نواحی محروم تر سر از پا برای خدمت نخواهم شناخت.

وی گفت: آمده ایم به مردم کمک کنیم نه این که راه معیشت آنها را ببندیم؛ یک مسئول انقلابی برای رفع مشکلات مردم و به خصوص در عرصه معیشت تلاش می کند نه این که خدایی نکرده به دنبال ایجاد مشکلات معیشتی برای مردم و مسدود کردن راه معیشت  است.

جمیری اظهار داشت: متاسفانه برخی با گفتمان غلط، به دنبال فریب مردم با خدعه و نیرنگ هستند تا باز هم بتوانند افرادی را بر مردم در مجلس مسلط کنند که جزء به منافع شخصی و افراد نزدیک خود به هیچ چیزی نمی اندیشند.

نماینده مجلس نهم گفت: در دفاع حقوق مردم ساحل نشین استان بوشهر و به خصوص در حوزه انتخابیه، با اولویت به دنبال رفع مشکلات این افراد و به خصوص در حوزه اشتغال بوده ام.

وی ادامه داد: دولت باید با حمایت از مردم با ایجاد زیرساخت ها و تسهیلات زمینه ایجاد شغل در مناطق ساحلی ما ایجاد کند که البته نقش نماینده نیز در آنی زمینه و کمک به دولت قابل اغماض نیست.

جمیری اضافه کرد: مسئولین باید با تمام توان با منابع مادی و انسانی استان برای رفع مشکلات مردم گام بردارند هرچند جای این مسئولین را در سطح استان کم و ناچیز می دانم.

وی گفت: اگر موضوع اشتغال نیاز اول استان قرار گیرد مدیران و نمایندگانی می خواهد که با حد اعلاء توان خود را مصروف کار و تلاش داتشه باشد.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم اظهار داشت: با این وضعیت و با کمال تاسف از دولت و مجلس، امید نداریم مشکلات مردم حل شود مگر این که مجلس انقلابی و قدرتمند شکل گیرد تا با کمک و هدایت و وادار به تصمیمات بهتر زمینه رفع مشکلات موجود فراهم شود.

جمیری ادامه داد: قدرت رسانه ای بیگانه تاکنون تلاش کرده که مسئولینی که دل در گرو دین و خدمت به مردم دارد به این موقعیت نرسند و به جای آن افرادی با ظرفیت کاری بسیار پایین در ساختار اجرایی قرار گیرند، تا نظام را مورد فشار داده و آن را ناکارآمد جلوه دهد.

وی بیان کرد: این که دشمن می گوید مردم دلسرد برای حضور در انتخابات هستند صرفا یک تاکتیک برای ناکارآمدی نظام است  هر چند در گام دوم انقلاب و پس از چهل سال از انقلاب باید روحیه ای مضاعف به مردم داده شود تا بخشی از بی اعتمادی مردم که ریشه در کم کاری مسئولان داشته است جبران شود.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم ادامه داد: اگر با همت شما مردم این توفیق نصیبم شد که با وجود تجارب مجلس نهم و با استفاده از نظرات مردمی که زجر مشکلات چشیده اند، و با اولویت بندی مشکلات و به خصوص حوزه اشتغال بتوانیم خدمت گذار شما مردم باشم.

جمیری گفت: به دنبال تغییر وضعیت موجود با کمک مردم هستیم هر چند که مسئولان نیز باید هزینه های کم کاری و بی تدبیری خود را با تلاش بیشتر و خدمت صادقانه بپردازند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه