کد خبر : 249733 تاریخ ثبت : 1398/11/26 19:30:49
جمیری در جمع مردم جزیره شیف:

مدیریت پشت میز نشینی مشکل مردم را حل نمی کند

مدیریت پشت میز نشینی مشکل مردم را حل نمی کند کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم با بیان اینکه سردار رشید، حاج قاسم سلیمانی نه میز و نه ثروت داشتند گفت: مدیریت پشت میز نشینی و حل مشکلات مردم با هم جور در نمی آید با مدیریت جهادی است که می توان مشکلات مردم را حل کرد.

عبدالکریم جمیری در جمع مردم جزیره شیف اظهار داشت: برخی از افراد رای ضعفا و فقرا را گرفته و در کنار اشراف زادگان قرار می گیرند.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم با بیان اینکه مسئولین نباید بی تفاوت بوده تا مردم در مقابل فرزندان خود شرمنده باشند و نتوانند معیشت آنها را تامین کنند گفت: ما بنا داریم با مشورت مستقیم با مردم و با تشکیل مجلس قوی در گام دوم انقلاب با رفتارهای آزار دهنده ای چون اشرافی گری، فساد، بی عدالتی و تبعیض مقابله کنیم.

وی افزود: ما نباید بگذاریم تا عده ای زیر نقاب دین و دینداری به مطامع شخصی خود رسیده و بعدها نقاب را کنار بزنند.

جمیری با بیان اینکه دولت وظیفه دارد نسبت به تامین سوخت صیادان و ساکنین جزایر اقدام کند گفت: اگر صیادان ما به دنبال بیمه ای در خور شان هستند خواسته زیادی نیست این حق آنهاست.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم با بیان اینکه سردار رشید، حاج قاسم سلیمانی نه میز و نه ثروت داشتند گفت: مدیریت پشت میز نشینی و حل مشکلات مردم با هم جور در نمی آید با مدیریت جهادی است که می توان مشکلات مردم را حل کرد.

وی بیان داشت: اگر افتخار خدمتگزاری نصیبم شد برای فقیرترین مردم بیشترین تلاش را داشته باشم و مسئولین را به کار، تلاش و رفع مشکلات مردم وادار کنم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه