کد خبر : 249734 تاریخ ثبت : 1398/11/27 09:27:26
جمیری در جمع مردم چغادک:

برخی برای ورود به مجلس میلیاردی خرج می کنند، مگر در مجلس چه خبر است؟/ بخش شدن چغادک در دوره نمایندگی‌ام انجام شده بود اما دولت اجرایی نکرد

برخی برای ورود به مجلس میلیاردی خرج می کنند، مگر در مجلس چه خبر است؟/ بخش شدن چغادک در دوره نمایندگی‌ام انجام شده بود اما دولت اجرایی نکرد جمیری گفت: کلیه کارهای کارشناسی و مطالعاتی برای این امر تمام شده بود، تمام مکاتبات و کارها تا کمیسیون سیاسی و دفاعی از سوی وزارت کشور ارسال شده بود و ولی دولت با بهانه اینکه طرح تقسیمات کشوری را می خواهد اصلاح کند از تصویب بخشداری چغادک امتنا کرد و اعلام نکرد.

عبدالکریم جمیری در جمع مردم چغادک گفت: برخی افراد فکر کردند میدان انتخابات، میدان رقابت اشخاص برای رسیدن به مطامع دنیوی و برای فرصت جمع آوری ثروت و برای رسیدن موقعیت و قدرت و برای بهره برداری های شخصی است و با هر وسیله ای تلاش می کنند حریف را از میدان خارج کنند.

کاندیدای حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه، دیلم اظهار داشت: برخی افراد با تزریق پول های کثیف، با عدم مراعات اخلاق تلاش می کنند که برنده انتخابات شوند.

برخی برای ورود به مجلس میلیاردی خرج می کنند، مگر در مجلس چه خبر است؟

وی با بیان اینکه مردم بهترین قضاوت کننده هستند افزود: مردم سوال می کنند که آن کسانی که برای تبلیغات برای ورود به مجلس میلیارد خرج می کنند، مگر در مجلس چه خبر است که باید هر کاری کرد و هزینه میلیاردی کرد؟ با این روش می خواهیم به مردم خدمت کنیم؟ محال است .

نماینده سابق حوزه انتخابیه بوشهر، گناو، دیلم بیان کرد: با همین نگاه فردی و شخصی به انتخابات است که مردم در بدترین شرایط اقتصادی به سر می برند.

وی با بیان اینکه گاهی ممکن این حرکت ناصحیح و غیر اخلاقی ممکن است در نقاب دین اتفاق بیافتد تصریح کرد: ممکن است برخی افراد که مدعی دینداری هستند این روش را انتخاب کنند بعد که به مقصد رسیدند نقاب از چهره بردارند.

جمیری اضافه کرد: افرادی گاه در این میدان دم از دفاع از مردم در ایام انتخابات می زنند که در وجودشان از این اخلاص با مردم وجود ندارد بعد که به موقعیت رسیدند هم برای مردم و هم برای نظام ضرر می رسانند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه مردم به بلوغ سیاسی رسیده اند و هوشیار هستند و افراد را می شناسند و انتخابی را در این انتخابات خواهند داشت که منافع مردم تامین شود و رنج هایی که کشیده اند تامین شود و ما نیز در پی این نگاه هستیم.

نماینده سابق حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه، دیلم بیان کرد: ما به دنبال این هستیم که وضعیت متناسب با انقلاب، از جنس انقلاب و خواست امام(ره) و خواست مقام معظم رهبری محقق شود.

جمیری با بیان اینکه هر کس در هر پست و مسئولیتی باید در برابر مردم پاسخگو باشد، باید وظیفشان در قبال مردم انجام دهند گفت: مردم در این انتخابات نشان خواهند داد که افرادی نخواهند توانست از گرده مردم پلکانی بسازند و این مردم را فراموش کنند.

کاندیدای حوزه انتخابیه بوشهر، گناو، دیلم افزود: ما به مجلس قدرتمند، توانمند، سالم و صالح که این دولت را مهار کند و وادار به کار کند و این دولت را از بی تدبیری ها کنترل کند نیاز داریم و  این چیزی است که امثال بنده به آن فکر می کنیم.

جمیری با بیان اینکه رضایت مردم، حل مسایل معیشتی مردم، رفع گرفتاری های اولیه اولین چیزی است که مدیران باید در فکر آن باشند اضافه کرد: امیدواریم با تمام قدرت به خادمین ملت کمک کنیم و با تمام قدرت در برابر به خائنین ملت ایستادگی کنیم.

وی با بیان اینکه باید با فساد، بی عدالتی مقابله شود، شاید مردم از این همه  ظلم رهایی یابند گفت: هدف ما این است که در این انتخابات تغییر به نفع مردم حاصل شود.

جمیری افزود: برخی از عملکردهای مسئولین باعث شده است که اعتماد از بین مردم از بین برود اگر می خواهیم این اعتماد برگردد، موضوع شفافیت باید در رفتار مسئولین متجلی شود.

وی با بیان اینکه اعتماد بین مردم و حکومت مهمترین اصل بقای حکومت الهی است افزود: مهمترین موضوع برای پیشرفت جامعه حل مشکلات مردم است.

نماینده سابق حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم بیان کرد: در دوره نهم که بنده نماینده مردم بودم یکی از جاهایی که بدون اغراق بخاطر شرایط زیست محیطی و کثرت جمعیت پیگیر مشکلات آنجا بودم شهر چغادک بود.

جمیری تصریح کرد: شهر چغادک با این جمعیت و موقعیت، دچار مشکلاتی زیادی است و کسانی که دلسوز مردم هستند باید به آنها توجه کنند.

کلیه کارهای بخش شدن چغادک در دوره نمایندگی ام انجام شده بود اما دولت اجرایی نکرد

وی با بیان اینکه در دوره های قبل موضوع بخشداری این شهر یکی از خواسته های به حق مردم بود و برای این موضوع به جد تلاش و مکاتبه شد، به وزیر تذکر داده شد، وزیر به مجلس خواسته شد که مکاتبات آن موجود است.

جمیری اضافه کرد: کلیه کارهای کارشناسی و مطالعاتی برای این امر  تمام شده بود، تمام مکاتبات و کارها تا کمیسیون سیاسی  و دفاعی از سوی وزارت کشور ارسال شده بود و ولی دولت با بهانه اینکه طرح تقسیمات کشوری را می خواهد اصلاح کند از تصویب بخشداری چغادک امتنا کرد و اعلام نکرد.

نماینده سابق حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم  بیان کرد : ولی در همان دوره با فشارهایی که به وزارت کشور آورده شد علاوه بر تجهیزاتی که برای شهرداری چغادک گرفته شد، قریب یک میلیارد تومان برای شهرداری چغادک هزینه گرفته شد.

جمیری افزود: در بحث گازرسانی به چغادک آن موقع تلاش فراوان صورت گرفت به گونه ای که شبکه ایجاد شده بود ولی خیلی ها استفاده نکرده بودند حتی برای کاهش هزینه های مردم برای لوله کشی گاز درون منازل نیز رایزنی صورت گرفت.

جمیری با بیان اینکه موضوع شبکه بهداشت، ارتقای کلانتری از جمله کارهای صورت گرفته در دوره نمایندگی بنده است و همچنین در حوزه دفع آبهای سطحی معاون وزیر را آوردم اضافه کرد: پیگیری ها از طرف بنده از روی اعتقاد و از باب خدمتگذاری در دوره قبلی نمایندگی ام کم نبوده است ولی متاسفانه وقتی یک دولت ناتوان باشد و اولویت ها را مشخص نکند نمی تواند مشکلات را حل کند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه