کد خبر : 249744 تاریخ ثبت : 1398/12/1 00:22:22
جمیری در مسجد توحید بوشهر:

جابجایی دو روستای هلیله و بندرگاه با ضعف دولت ناتمام ماند/ به انداره بودجه یکسال بوشهر، بودجه آورده‌ام

جابجایی دو روستای هلیله و بندرگاه با ضعف دولت ناتمام ماند/ به انداره بودجه یکسال بوشهر، بودجه آورده‌ام تخصیص اعتبار برای جابجایی دو روستای هلیله و بندرگاه که 50 سال است در کنار نیروگاه اتمی بوشهر رنج می برند و تکلیف آنها معلوم نیست، بخشی از فعالیت بنده در مجلس شورای اسلامی بوده که با عدم توان و ضعف دولت، این پروژه به سرانجام نرسید.

عبدالکریم جمیری کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم عصر امروز در مسجد توحید بندر بوشهر اظهار داشت:  خدمتگذاری صادقانه و بی منت به مردم، مهمترین ارزش برای مسئولان در نظام دینی است.

وی با اشاره به گلایه های مردم از برخی مسئولین، ابراز کرد: گرچه مردم از عملکرد مجلسی ها و دولتمردان نگرانند، اما این نگرانی مربوط به اصل نظام نمی شود و مربوط به مدیرانی است که در نظام مسئولیت می پذیرند و وظیفه خود را به خوبی انجام نداده و با مردم شفاف نیستند.

جمیری با بیان اینکه انتخابات امری مهم و ضروری برای تامین امنیت کشور است، گفت: متاسفانه برخی انتخابات را رقابت شخصی می دانند و برای رسیدن به پست و مقام از انتخابات استفاده می کنند. کسانی که با نگاه شخصی در انتخابات حضور پیدا کرده اند، تلاش می کنند، افرادی را که برای خدمت به این مردم و نظام با ساده زیستی، پاکی و ترجیح منافع عمومی بر منافع شخصی به میدان آمده اند، راه را بر آنها ببندند.

جمیری تصریح کرد: برخی با وارد کردن پول های کثیف به انتخابات و تبلیغات گسترده ناصحیح و غیراخلاقی سعی دارند که خود به مسند برسند و از مردم پلکانی برای ترقی خود بسازند.

وی افزود: آنان که بعد از دوره نمایندگی مجلس با کارنامه ضعیف خود، مورد رد صلاحیت شورای نگهبان قرار گرفته اند، باید جوابگوی اعتماد مردم به خود باشند.

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم به بخشی از فعالیت های خود در دوره نمایندگی مجلس نهم اشاره کرد و گفت: تخصیص اعتبار برای جابجایی دو روستای هلیله و بندرگاه که 50 سال است در کنار نیروگاه اتمی بوشهر رنج می برند و تکلیف آنها معلوم نیست، بخشی از فعالیت بنده در مجلس شورای اسلامی بوده که با عدم توان و ضعف دولت، این پروژه به سرانجام نرسید.

جمیری افزود: فقط در یک فقره 350 میلیارد تومان اعتبار برای دو روستای هلیله و بندرگاه داشته ام که در طول دوران مجلس استان بوشهر این اعتبار بی نظیر است و این مبلغ با بودجه یکسال استان بوشهر برابری می کرد.

وی خاطرنشان کرد: بنده بعنوان یک سرباز آماده ام تا با یک رویکرد متناسب با مردم و نظام، نگذاریم افرادی به بیت المال دست اندازی کنند و امید داریم که با تجاربی که به دست آمده است، در گام دوم انقلاب، شاهد تغییر اساسی در شیوه مدیریت دولت و مجلس شورای اسلامی برای حل مشکلات مردم باشیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه