کد خبر : 249745 تاریخ ثبت : 1398/12/5 14:24:08

جمیری منتخب مجلس در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم شد

جمیری منتخب مجلس در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم شد "عبدالکریم جمیری" با کسب حد نصاب آرای رای دهندگان حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم به عنوان منتخب مردم این حوزه در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

 "عبدالکریم جمیری" با کسب حد نصاب آرای رای دهندگان حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم به عنوان منتخب مردم این حوزه در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

 مجموع آرای اخذ شده در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم  ۱۰۷ هزار و ۳۴ رای است که عبدالکریم جمیری با ۲۹ هزار و ۲۶۰ رای از مجموع این آرا به عنوان منتخب مردم این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 همچنین ضرغام حیدریه با ۱۱ هزارو ۹۲۵ رای، علی افراشته با ۱۰هزار و ۷۸۱ رای، حسین لعلیان ۹هزار و ۳۶۲ رای، غلامرضا هوایی هفت هزار و ۳۱۶ رای، حسین حیدری ۶ هزار و ۴۵ رای، افراز بهزاد زاده پنج هزار و ۲۹۶ رای، اسکندر بهروزی چهار هزار و۲۲۰ رای، مسعود شیرافکن ۲ هزار و ۸۲۱ رای، علی جمالی هزار و ۲۴۰رای، حسین امیریان هزار و ۱۴۷ رای، خلیل عبداللهی هزار و ۱۴۳ رای، منصور نظری سفتجانی هزار و چهار رای، کورش امیری ۷۱۷رای، صغری کشفی ۶۷۵رای، داریوش مستی ۵۶۸رای، منوچهر طاهری ۵۱۵ رای، محمد امین وارث ۴۳۲رای، هدایت الله مجیدی ۴۱۶رای، خیرالله دشمن زیاری ۳۶۴ رای، مصیب زارع اصل ۲۶۰ رای، مهدی صادقیان ۲۳۶رای و رضا معمار با ۱۹۰ رای به ترتیب آرا پس از منتخب مردم این حوزه قرار گرفتند.

 انتخابات در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم در ۲۳8 شعبه ثابت و سیار از ساعت ۸ صبح روز جمعه دوم اسفند ماه آغاز شد و تا ساعت ۲۲ در آرامش و امنیت کامل و با شرکت پر شور مردم برگزار شد.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه