کد خبر : 249764 تاریخ ثبت : 1399/10/26 19:00:29
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر:

کمیسیون انرژی برای بهره مندی مردم از مواهب اقتصادی و صنعتی بوشهر تلاش می کند

 کمیسیون انرژی برای بهره مندی مردم از مواهب اقتصادی و صنعتی بوشهر تلاش می کند رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر، ظرفیت‌های استان بوشهر را در بخش‌های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی برشمرد و گفت: استان بوشهر با این همه قابلیت اقتصادی و صنعتی که نقش مهمی در اقتصاد ملی دارد اما دارای محرومیت‌های فراوانی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، عبدالکریم جمیری در نشست اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به سفر 2 روزه اعضای این کمیسیون به استان اظهار داشت: در برنامه 2 روزه طرح‌ها و ظرفیت‌های حوزه انرژی نفت، هسته‌ای در خارگ، بوشهر و میدان نقتی فروزان مورد بازدید اعضای کمیسیون انرژی مجلس قرار گرفت.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس، آشنایی با ظرفیت‌ها، طرح‌ها و مشکلات مناطق و بررسی مطالبات مردم را از اهداف سفر اعضای کمیسیون انرژی مجلس دانست و بیان کرد: مجلس یازدهم همانگونه که مقام معظم رهبری بیان کردند انقلابی‌ترین مجلس است  و در این راستا نمایندگان در حل مشکلات جامعه از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کنند.

وی، ظرفیت‌های استان بوشهر را در بخش‌های صنعت نفت، گاز و پتروشیمی برشمرد و افزود: استان بوشهر با این همه قابلیت اقتصادی و صنعتی که نقش مهمی در اقتصاد ملی دارد اما دارای محرومیت‌های فراوانی است که در سفر اعضای کمیسیون انرژی مجلس بر استفاده از  استان بوشهر از ظرفیت‌ها تاکید شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر، حل مشکلات اشتغال جوانان را یکی از مطالبات مهم مردم استان بوشهر دانست و تاکید کرد: بهره‌مند شدن مردم استان بوشهر از مواهب ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی از تاکیدات اعضای کمیسیون انرژی مجلس است که این مهم مورد توجه ویژه قرار می‌گیرد.

جمیری نیروگاه اتمی را یکی دیگر از ظرفیت‌های بوشهر دانست و تصریح کرد: علاوه بر نیروگاه اتمی فعلی، 2 راکتور اتمی دیگر در حال اجرا است که با تکمیل آنها ظرفیت تولید برق از نیروگاه اتمی افزایش می‌یابد.

وی با قدردانی از توجه امام جمعه بوشهر برای تحقق مطالبات مردم استان گفت: اعضای کمیسیون انرژی مجلس در تصویب قوانین، مطالبات مردم  برای بهره بردن از مواهب طرح‌ها مورد توجه قرار می‌دهند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه