کد خبر : 249779 تاریخ ثبت : 1399/11/23 11:22:11
با پیگیری های نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم؛

افتتاح بیمارستان 110 تختخوابی شهدای هسته‌ای بوشهر

افتتاح بیمارستان 110 تختخوابی شهدای هسته‌ای بوشهر با پیگیری های نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بخش بستری بیمارستان 110 تختخوابی شهدای هسته ای بوشهر تکمیل و صبح امروز با دستور رئیس جمهور افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، با پیگیری های نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بخش بستری بیمارستان 110 تختخوابی شهدای هسته ای بوشهر تکمیل و صبح امروز با دستور رئیس جمهور افتتاح شد.

عملیات اجرایی این بیمارستان از سال ۹۶ در ۲ طبقه با هشت هزار مترمربع زیربنا آغاز شده بود و به دلیل کمبود منابع مدت ها غیرفعال بود. این پروژه با پیگیری های مکرر نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از تابستان امسال دوباره فعال شد و بخشی از آن با تزریق منابع لازم به بهره برداری رسید.
عبدالکریم جمیری برای پیگیری این پروژه دو بار با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و بارها با معاونین ایشان و سازمان برنامه و بودجه دیدار کرد و موفق شد منابع قابل توجهی برای تکمیل و تجهیز این بیمارستان جذب کند.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم افتتاح بیمارستان شهدای هسته ای بوشهر گفت: این پروژه در نوع خودش سرعت عمل مناسبی داشته است، ولی با توجه به شرایط فعلی و کمبود تختخواب در استان، تأکید ما این بود که این بیمارستان هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.
جمیری ادامه داد: بخش عمده ای از امکانات و خدمات درمانی استان در بیمارستان شهدای خلیج فارس به عنوان بیمارستان اصلی مرکز استان مستقر شده است ولی اختصاص این بیمارستان به بیماران کرونایی باعث شده بود مردم نتوانند از دیگر امکانات و خدمات این بیمارستان بهره مند شوند.
همه مسئولین تلاش کردند، با پیگیری هایی که انجام شد سازمان برنامه و بودجه هم حمایت خوبی انجام داد و خوشبختانه امروز ما شاهد افتتاح بخشی از این بیمارستان بودیم و امیدواریم سایر بخش ها هم با سرعت بهتری تکمیل شود تا ظرفیت درمانی استان افزایش یابد. قطعا بنده برای تکمیل این پروژه و بهره برداری کامل از آن مجددا از طریق وزارت بهداشت و درمان پیگیری خواهم کرد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه