کد خبر : 249780 تاریخ ثبت : 1399/11/25 09:48:05

پیگیری مشکل کمبود سیمان در استان توسط نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم

پیگیری مشکل کمبود سیمان در استان توسط نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با وجودی که جلوی صادرات سیمان استان بوشهر گرفته شده ولی کمبود سیمان در استان مشهود است و گلایه های مردم را در پی داشته است.به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، عبدالکریم جمیری گفت: بخشی از مشکلات تولید سیمان در استان به خاطر کمبود برق و استفاده از مازوت و گازوئیل است که در کاهش میزان تولید و افزایش قیمت ها اثرگذار بوده است.
وی با اشاره به لزوم تأمین نیاز مردم استان و جلوگیری از افزایش قیمت سیمان در بازار اذعان کرد: متأسفانه نظارت جدی در توزیع سیمان در استان صورت نمی گیرد و براساس گزارش های مردمی سیمان تولیدی در استان به خارج از استان منتقل می شود. برخی گزارش ها نیز حاکی از این است که کلینکر از استان خارج و در جای دیگری تبدیل به سیمان می شود.
نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تا زمانی که نیاز مردم استان به طور کامل تأمین نشود مسئولین استان باید با پایش و نظارت مستمر در مبادی و گلوگاه ها، جلوی صادرات و انتقال سیمان از استان را بگیرند.
جمیری گفت: از مسئولین سازمان صمت استان خواسته ایم با نظارت جدی بر توزیع، با کسانی که سیمان را احتکار می کنند تا گرانتر بفروشند برخورد کنند، برای مردم قابل قبول نیست وقتی وعده ای داده می شود، نتیجه آن در سطح بازار احساس نشود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه