کد خبر : 249781 تاریخ ثبت : 1399/11/24 09:51:11
افتتاح مرکز جراحی و کلینیک عرفان بوشهر با حضور نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم

جمیری: افتتاح مرکز پیشرفته جراحی عرفان با همت و تلاش یک جوان متخصص انقلابی مایه مباهات است

جمیری: افتتاح مرکز پیشرفته جراحی عرفان با همت و تلاش یک جوان متخصص انقلابی مایه مباهات است گناوه و دیلم، آئین افتتاح مرکز جراحی و کلینیک عرفان بوشهر با حضور نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، عبدالکریم جمیری در این مراسم با اشاره به خدمات نظام جمهوری اسلامی در حوزه بهداشت و درمان گفت: کارهای بزرگی برای توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی در استان بوشهر صورت گرفته است اما هنوز تا شرایط ایده آل و رفع نیازهای مردم فاصله داریم.
وی ادامه داد: باید از همه ظرفیت ها و نعمات الهی استان بوشهر برای توسعه مراکز درمانی و بهینه سازی وضعیت درمانی استان استفاده کنیم و قطعا با همکاری و همدلی مسئولان اجرایی در سطوح مختلف این مهم دست یافتنی خواهد بود.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: خوشحالم که در ایام مبارک دهه فجر شاهد افتتاح مرکز پیشرفته جراحی عرفان با همت و تلاش یک جوان متخصص انقلابی تولد یافته در نظام جمهوری اسلامی هستیم. این برای ما مایه مباهات و افتخار است.
جمیری افزود: افتتاح این مرکز با تلاش های دکتر یزدان پناه و خانواده خیّر و انقلابی ایشان طلیعه ای برای راه اندازی مراکز تخصصی و فوق تخصصی بیشتر و پیشرفته تر در استان خواهد بود.
وی ابراز امیدواری کرد با تلاش بخش های خصوصی و دولتی استان بوشهر در بخش درمان خودکفا شود و نیاز کمتری به استان های همجوار داشته باشد.
جمیری اذعان کرد: ما به عنوان خدمتگزاران مردم عزیزمان در کنار مدیران اجرایی تلاش خواهیم کرد این اتفاق بیفتند و مردم ما شاهد توسعه و پیشرفت در حوزه بداشت و درمان استان باشند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه