کد خبر : 249782 تاریخ ثبت : 1399/11/27 00:43:54
پیگیری های جمیری نتیجه داد:

افزایش تخت های بیمارستان سلمان فارسی بوشهر تا پایان امسال/ آغاز عملیات اجرایی درمانگاه تأمین اجتماعی دیلم

افزایش تخت های بیمارستان سلمان فارسی بوشهر تا پایان امسال/ آغاز عملیات اجرایی درمانگاه تأمین اجتماعی دیلم نماینده مردم بوشهر، گناوه دیلم در مجلس شورای اسلامی از دیدار خود با رئیس سازمان تأمین اجتماعی خبر داد و گفت: استان بوشهر و به خصوص شهرستان های بوشهر، گناوه دیلم در بسیاری از زمینه‌های پوشش بیمه خدمات درمانی دارای رتبه پایینی در سطح کشور بوده و این کاستی ها باعث سرگردانی و ایجاد معضلات عدیده ای در بخش‌های صنعتی تولیدی و تجاری شده است.

 


به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، عبدالکریم جمیری اظهار داشت: در دیداری که اخیرا با رئیس سازمان تأمین اجتماعی کشور داشتم برای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات این سازمان در استان بوشهر  مذاکراتی صورت گرفت و دکتر سالاری رئیس این سازمان قول پیگیری مطالبات مردم استان را داد.
وی تصریح کرد: در مذاکرات قبلی که با سازمان تأمین اجتماعی داشتیم مجوز افزایشتخت بیماران بیمارستان تأمین اجتماعی سلمان فارسی بوشهر تا سقف 250 تخت صادر شد و در نشست اخیر نیز برای تسریع در این امر پیگیری شد. خوشبختانه با همکاری مساعد سازمان تأمین اجتماعی تجهیز این بیمارستان در حال انجام است و طبق قول رئیس سازمان تا پایان امسال نهایی می شود.
جمیری گفت: بخش جنوبی شهر بوشهر تراکم جمعیت بالایی دارد ولی امکانات درمانی متناسب با این جمعیت پیش بینی نشده است، در نشست قبلی با رئیس سازمان تأمین اجتماعی برای راه اندازی پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی شماره دو برای بخش جنوبی شهر بوشهر مذاکراتی صورت گرفت، در این نشست موضوع را پیگیری کردیم.
وی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی طرح خارج کردن کلینیک تخصصی بیمارستان تامین اجتماعی و جابجایی آن را مصوب کرده است، ولی به اعتقاد من این موضوع مشکلی را برطرف نمی کند و باید یک کلینیک تخصصی به مجموعه های درمانی و تامین اجتماعی در آن منطقه اضافه بشود، دکتر سالاری قول داد اقدام مناسبی در این زمینه انجام شود.
نماینده مردم بوشهر، گناوه دیلم در مجلس شورای اسلامی درخصوص راه اندازی بیمارستان تأمین اجتماعی بندر دیلم گفت: قبلا برای احداث درمانگاه تامین اجتماعی دیلم مذاکراتی با سازمان تأمین اجتماعی انجام دادیم که الحمدلله تجهیز کارگاه پیمانکار آن آغاز شده و از دکتر سالاری خواستیم برای برخورداری سریعتر مردم منطقه از خدمات تامین اجتماعی در انجام پروژه تسریع شود.
جمیری خاطرنشان کرد: دو هفته پیش بازدیدی از تعاونی فرش دستباف روستایی شول در بندرگناوه داشتیم، بهترین و مرغوب ترین گبه کشور با دستان هنرمند بانوان این روستا تولید می شود، ولی متاسفانه در شرایط فعلی کشور دچار خسارت های شده اند و درخواست داشتند که تحت پوشش حمایت های بیمه قرار بگیرند.
وی افزود: در دیدار با رئیس سازمان تأمین اجتماعی درخواست اختصاص تعداد 100 نفر سهمیه بیمه به قالیبافان استان بوشهر و از جمله
این بانوان را داشتیم که دکتر سالاری قول دادند در این زمینه همکاری شود.
اصلاح سوابق پرداخت حق بیمه ملوانان، برخورداری کارگاه‌های تولیدی جدیدالتاسیس از کمک‌های دولتی در مباحث بیمه‌ای، افزایش سهمیه بیمه کارگران ساختمانی در استان، تجهیز درمانگاه های گناوه دیلم و اختصاص پزشک متخصص به این مجموعه های درمانی و صدور مجوز فعالیت شیفت شبانه داروخانه و تزریقات درمانگاه شهید مطهری گناوه برخی از خواسته های به حق مردم استان بوشهر که در این دیدار پیگیری شد و دکتر سالاری درخصوص این مطالبات دستور رسیدگی و اقدام صادر کردند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه