کد خبر : 249786 تاریخ ثبت : 1399/12/7 11:48:40
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم خبر داد:

اختصاص 120 میلیارد ریال برای تکمیل طرح های عمرانی حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم

اختصاص 120 میلیارد ریال برای تکمیل طرح های عمرانی حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 120 میلیارد ریال برای تکمیل طرح های عمرانی حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، عبدالکریم جمیری با اشاره به دیدار خود با معاون عمرانی و امور مجلس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با وجودی که استان بوشهر از موهبت های خدادادی و ارزشمندی در حوزه نفت، گاز و انرژی برخوردار است و بخش عمده ای از نیازهای اقتصادی کشور را تأمین می کند ولی در بسیاری از شاخص های توسعه شهری و روستایی، پایین ترین رتبه های کشور را دارد.
وی با اشاره به مشکلات عدیده روستاهای استان بوشهر در حوزه های زیرساختی اظهار داشت: در دیداری که با معاون محترم عمرانی و امور مجلس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داشتیم، مسائل و مشکلات مناطق کمتر توسعه یافته و روستایی شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم مورد بررسی قرار گرفت.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست درخصوص تکمیل طرح های عمرانی حوزه انتخابیه، تکمیل بوستان های نیمه کاره، احداث دیوارهای حفاظتی برای روستاهای رودشور و چاهکوتاه و احداث چمن مصنوعی در روستای کره بند بحث و گفت و گو شد و در نهایت با موافقت بنیاد مسکن مبلغ 35 میلیارد ریال برای تکمیل طرح های عمرانی اختصاص یافت.
جمیری با بیان اینکه کمبود قیر در استان باعث نیمه کاره ماندن تعدادی از پروژه های عمرانی و ایجاد نارضایتی برای مردم شده اذعان کرد: با مذاکرات و پیگیری هایی که انجام شد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 85 میلیارد ریال نیز جهت تأمین قیر رایگان به استان بوشهر اختصاص داد.
وی خاطر نشان کرد: مسئولین استان باید با برنامه ریزی، اولویت بندی و در نظر گرفتن محرومیت های مناطق استان نسبت به تأمین بودجه  و تکمیل طرح های عمرانی اقدام کنند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه