کد خبر : 249787 تاریخ ثبت : 1399/12/13 09:47:40
در دیدار جمیری با مدیرعامل بانک ملی؛

پیگیری تسهیلات احداث آب شیرین کن 35000 مترمکعبی بوشهر

پیگیری تسهیلات احداث آب شیرین کن 35000 مترمکعبی بوشهر نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار اخیر خود با مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: در این نشست درخواست اعضای تعاونی مسکن آموزش و پرورش شهرستان بوشهر برای بخشودگی سود دوران مشارکت و جرائم دیرکرد و اعطای تسهیلات برای احداث آب شیرین کن 35000 مترمکعبی بوشهر مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار اخیر خود با مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: در این نشست درخواست اعضای تعاونی مسکن آموزش و پرورش شهرستان بوشهر برای بخشودگی سود دوران مشارکت و جرائم دیرکرد و اعطای تسهیلات برای احداث آب شیرین کن 35000 مترمکعبی بوشهر مورد بررسی قرار گرفت.
عبدالکریم جمیری اظهار داشت: بخش عمده ای از آب شرب مورد نیاز استان بوشهر از استان های همجوار تأمین می شود و در فصول گرم سال مردم با بحران آب و جیره بندی مواجه هستند.
وی افزود: برای جلوگیری از تنش های آبی و تأمین بخشی از آب مورد نیاز استان لازم است آبشیرین کن هایی با ظرفیت مناسب در سطح استان راه اندازی شود. به همین منظور شرکت مپنا از طریق کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید جهت اخذ تسهیلات برای احداث آب شیرین کن با ظرفیت 35000 متر مکعب در شهر بوشهر به بانک ملی معرفی شده است.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیل در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: به دلیل اهمیت اجرای این پروژه در دیدار با مدیرعامل بانک ملی درخواست تسریع در اعطای تسهیلات به شرکت مپنا را پیگیری کردیم و مقرر شد برای پرداخت این تسهیلات اقدام  فوری صورت گیرد.
 جمیری درخصوص مشکلات اعضای تعاونی مسکن آموزش و پرورش شهرستان بوشهر گفت: تعدادی از اعضای تعاونی مسکن آموزش و پرورش شهرستان بوشهر به دلیل مشکلاتی که برایشان ایجاد شده بود درخواست بخشودگی سود دوران مشارکت تسهیلات دریافتی و حداکثر بخشودگی جرائم تاخیر را داشتند که مدیرعامل بانک ملی دستور دادند در این زمینه حداکثر همکاری به عمل آید.
همچنین در این نشست برای افزایش سقف تسهیلات قرض‌الحسنه در اختیار مدیران استان از مبلغ ۲۰ میلیون ریال به ۱۰۰ میلیون ریال و افزایش سهمیه وام های قرض الحسنه استان پیگیری شد و مدیرعامل بانک ملی برای اختصاص سهمیه ماهیانه به استان موافقت کردند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه