کد خبر : 249798 تاریخ ثبت : 1400/2/11 12:15:40

تامین تجهیزات بیمارستان دیلم با پیگیری های نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم

تامین تجهیزات بیمارستان دیلم با پیگیری های نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم با پیگیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بخشی از تجهیزات مورد نیاز بیارستان بقیه الله بندر دیلم تأمین و روز گذشته به بیمارستان تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، با پیگیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بخشی از تجهیزات مورد نیاز بیارستان بقیه الله بندر دیلم تأمین و روز گذشته به بیمارستان تحویل داده شد.

این تجهیزات شامل 12 تخت ویژه بزرگسال، 8 دستگاه ونتیلاتور، 14 دستگاه مانیتور ثابت و سانترال، 12 تشک مواج، 24 دستگاه پمپ سرم و پمپ سرنگ، 4 دستگاه الکتروشوک و الکتروکاردیوگرافی،3 دستگاه ساکشن پرتابل ویژه بخش های ICU ، CCU و اطفال می باشد که در نشست سال گذشته عبدالکریم جمیری با دکتر جان بابایی معاونت درمان وزیر بهداشت به تصویب رسیده بود.

همچنین با پیگیری نماینده مردم بوشهر گناوه ودیلم بخش دیگری از تجهیزات این بیمارستان که قرار بود با اخذ پنجاه درصد هزینه ها از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تأمین شود به صورت رایگان توسط هیات امنای صرفه جویی ارزی در اختیار این بیمارستان قرار گرفت.

بخش های ویژه بیمارستان بقیه الله شهرستان دیلم با همت خیرین سلامت این شهرستان احداث شده است و با اضافه شدن این تجهیزات بخش عمده ای از ظرفیت های آن فعال خواهد شد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه