کد خبر : 249799 تاریخ ثبت : 1400/2/13 13:54:56
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر:

اقتضائات سیاسی و مشکلات مدیریتی مانع شکوفایی ظرفیت تولیدی و تجاری استان بوشهر / دولت موظف به مانع‌زدایی است

اقتضائات سیاسی و مشکلات مدیریتی مانع شکوفایی ظرفیت تولیدی و تجاری استان بوشهر / دولت موظف به مانع‌زدایی است رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: با توجه به شعار امسال، دولت موظف است در مانع‌زدایی تلاش کند که اصلاح قوانین و بخشنامه‌ها در این عرصه بسیار مهم است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان بوشهر، ظرفیت‌های این استان را مورد اشاره قرار داد و با اشاره به فعالیت در عرصه تجارت دریایی اظهار داشت: استان دارای پیشینه تاریخی بسیار کهن در عرصه مبادلات تجاری دریایی است و این ظرفیت عظیم صادراتی باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.
عبدالکریم جمیری بخشی از مشکلات حوزه اقتصادی را مدیریتی دانست و تأکید کرد: آثار حل مشکلات اقتصادی استان بوشهر به تمام کشور بر می‌گردد و همه مسئولان موظف هستند نسبت به رونق اقتصادی استان به ویژه در عرصه رفع مشکلات صادر کنندگان تلاش کنند.
وی افزود: بخشی از اقتضائات سیاسی و اقتصادی و بخشی مسائل و مشکلات مدیریتی مانع از شکوفایی ظرفیت تولیدی و تجاری استان بوشهر شده که باید برای آن چاره اندیشی کرد.
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر ادامه داد: به لحاظ مسئولیت کاری و رسالت دینی باید از همه توانمندی‏‌ها بهره‌‏گیری کرد تا بوشهر به جایگاه واقعی خود در حوزه اقتصادی دست پیدا کند.
جمیری اظهار داشت: با حذف ضعف‌ها و تقویت قوت‌ها همچنین هماهنگی بیشتر بخش خصوصی و دولتی می‏‌توان به تحقق این هدف عالی دست پیدا کرد.
وی تاکید کرد: دولت نیز موظف است به بخش خصوصی کمک کند و این موضوع نیز باید مشخص شود که مسائل و مشکلات از جنس مشکلات مدیریتی  و یا قانونی است زیرا تشخیص این مسئله کمک وافری به حل مشکلات بخش تولید است.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس، هماهنگی و تعامل بین بخش خصوصی، دولتی و عمومی در حل مشکلات را ضروری دانست و تأکید کرد: با توجه به شعار امسال، دولت موظف است در مانع‌زدایی تلاش کند که اصلاح قوانین و بخشنامه‌ها در این عرصه بسیار مهم است.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه