کد خبر : 249801 تاریخ ثبت : 1400/2/25 10:31:00
رئیس مجمع نمایندگان بوشهر:

دیپلماسی با چهره خندان ‌محقق نمی‌شود‌ /‌ دیپلماسی شهید ‌سلیمانی ‌منطقه را امن کرد

دیپلماسی با چهره خندان ‌محقق نمی‌شود‌ /‌ دیپلماسی شهید ‌سلیمانی ‌منطقه را امن کرد رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: تصور نشود موفقیت دیپلماسی با چهره خندان برخی‌ها محقق شده بلکه این موفقیت‌ها نتیجه دیپلماسی اثرگذار و کارساز شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، عبدالکریم جمیری، شهید قاسم سلیمانی را قهرمان و افتخار ایران اسلامی و جهان اسلام دانست و اظهار داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی از شخصیت‌های خاص و شاخصی بود که هم در حوزه دیپلماسی از افراد بسیار توانمند، با هوش، نقش‌آفرین و هم در میدان‌های نبرد زبان زد عام و خاص بود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه ملت ایران و جهان اسلام نسبت به شهید قاسم سلیمانی ارادت خاصی دارند تصریح کرد: هر روز بر عظمت شهید قاسم سلیمانی افزوده و نقش این سردار بزرگ در دل و فکر مردم بیشتر متجلی می‌شود.

وی، با اشاره به نقش مهم تاثیرگذار شهید حاج قاسم سلیمانی در شکست دشمنان اسلام، تروریست‌ها و دیپلماسی قوی این سردار خاطر نشان کرد: مردم هر روز به دیپلماسی شهید قاسم سلیمانی در منطقه واقف‌تر می‌شوند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر تخریب دیپلماسی شهید سلیمانی را به ضرر طراحان آن دانست و تأکید کرد: تصور شود که از فرصت تخریب جایگاه شهید سلیمانی در دیپلماسی منطقه برخی از افراد بخواهند بهره‌برداری و یک فضای دو قطبی ایجاد کنند، برای اینکه به منافع برسند ممکن است برای خودشان یک حرکت و بر اساس یک تحلیل سیاسی صورت گرفته باشد ولی به اعتقاد عامه مردم و کارشناسان این حرکت به ضرر طراحان رقم می‌خورد.

جمیری بیان کرد: باید بدانیم که اگر دیپلمات‌ها در عرصه دیپلماسی کارشان به نتیجه می‌رسید این به نوعی نتیجه قدرت‌نمایی، تلاش و زحماتى بود که شهید سلیمانی و یارانش در میدان‌های نبرد نشان می‌دانند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، افزود: برخی افراد فکر نکنند در حوزه دیپلماسی با چهره خندان به این نتایج تاکنون دست یافته‌اند و یا دشمن با این نگاه می‌تواند به نتیجه برسد بلکه این موفقیت‌ها نتیجه دیپلماسی اثرگذار و کارساز شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش در منطقه است.

جمیری تأکید کرد: امثال شهید قاسم سلیمانی باید در میدان‌ها با قدرت نقش‌آفرینی کنند تا دستگاه‌های دیپلماسی بتواند به پشتوانه آنها حرف حق خودشان به استکبار جهانی بفهمانند و بتوانیم به نتایج عالی دست یابیم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه