کد خبر : 249802 تاریخ ثبت : 1400/2/25 10:35:54
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم:

پنجاه میلیارد تومان اعتبارات مصوب استان بوشهر در اختیار نمایندگان مجلس قرار گرفت

پنجاه میلیارد تومان اعتبارات مصوب استان بوشهر در اختیار نمایندگان مجلس قرار گرفت رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با اشاره تصویب بیش از ۱۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی گفت: از این مبلغ ۵۰ میلیارد تومان آن برای توزیع بین شهرستان‌های استان بوشهر در اختیار نمایندگان استان قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، عبدالکریم جمیری در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با اشاره به وضعیت بودجه عمرانی و تملک دارایی و سرمایه‌ای اظهار داشت: شرایط کنونی در حوزه اعتبارات و بودجه خاص و ویژه است و باید با مدیریت کارآمدی در هزینه کردند اعتبارات عمل کرد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر پیگیری و تلاش بیشتر برای جذب اعتبارات ملی در تکمیل پروژه‌ها تصریح کرد: باید در هزینه کرد اعتبارات مدیریت مناسب و کارآمدی شود تا جوابگوی مسائل و مشکلات بود.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر توجه به راه‌های روستایی و تکمیل پروژه‌ها در این عرصه تصریح کرد: وضعیت راه‌های روستایی از لحاظ کیفیت مناسب نیست که توجه به مرمت راه‌ها باید مورد توجه قرار بگیرد.

جمیری، اعتبارات مصوب استان بوشهر در سال جاری را 2 برابر سال قبل و معادل 1800 میلیارد تومان دانست و بیان کرد: از این مبلغ 50 میلیارد تومان آن برای توزیع بین شهرستان‌های استان بوشهر در اختیار نمایندگان استان قرار گرفته است.

وی، با بیان اینکه نحو بودجه‌ریزی در کشور مناسب نیست افزود: در بودجه‌ریزی ضعف و کاستی‌هایی وجود دارد که باید اصلاحات اساسی انجام شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی همراهی با مسئولان برای تحقق اعتبارات مورد نیاز پروژه‌های ملی را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: باید از همه ظرفیت‌ها در تأمین اعتبارات در تکمیل پروژه‌ها بهره برده شود و نمایندگان آمادگی لازم در این حوزه برای همکاری با مدیران دارند.

وی با اشاره به کمک به فرمانداران برای تکمیل طرح‌های عمرانی گفت: در این زمینه از همه ظرفیت‌ها و قابلیت‌های لازم استفاده می‌شود تا مطالبات مردم به ویژه در روستاها محقق شود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه