کد خبر : 249810 تاریخ ثبت : 1400/3/19 10:30:18
جمیری در اجتماع پرشور هواداران آیت الله رئیسی در گناوه:

امروز زمان تغییر به نفع مردم است/ توطئه دشمنان برای قهر مردم با صندوق رأی ناکام خواهد ماند

امروز زمان تغییر به نفع مردم است/ توطئه دشمنان برای قهر مردم با صندوق رأی ناکام خواهد ماند عبدالکریم جمیری در جمع پرشور مردم و اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی اسلامی شهرستان گناوه گفت: برای حل مشکلات باید انتخاب صحیح داشته باشیم و دیگران را هم برای رسیدن به گزینه اصلح راهنمایی کنیم.

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در جمع پرشور مردم و هواداران حضرت آیت الله رئیسی و اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی اسلامی شهرستان گناوه اظهار داشت: آنچه که امروز از عظمت آزادی استقلال و هویت دینی و ارزشی و اسلامی داریم نتیجه تلاش و مجاهدت امام عظیم الشأنی است که با شجاعت و شهامت در برابر استکبار جهانی و دست نشانده های آن ایستاد و مقاومت کرد و با پشتیبانی واعتماد به مردم و اتکال به نیروهای الهی و هدایت و حمایت خداوند متعال دست استکبار جهانی را نه فقط از سر مردم شریف ایران بلکه از منطقه کوتاه کرد.

امروز مستضعفان عالم به تأسی از مردم ایران اسلامی در پی مبارزه با استکبار جهانی هستند و این نتیجه مجاهدت امام عزیز و مردمی است که در راه اسلام سختی ها را تحمل کردند و شهید دادند تا این مسیر استمرار پیدا کند.

امروز با وجود همه فشارها، تحریم ها و توطئه های دشمنان، ایران اسلامی در عرصه های مختلف علمی، نظامی و سیاسی حرف برای گفتن دارد و توانسته ایم روی پای خودمان بایستیم، همه این موفقیت ها ثمره اطاعت از آن امام عزیز و بعد از ارتحال امام اطاعت مقام معظم رهبری است.

آنچه که برای ما در هر زمان شاخص و ملاک است و ما می توانیم رفتارمان را با آن قیاس کنیم و مسیر و هدف را تشخیص بدهیم خط امام و مقام عظمای ولایت است.

استکبار جهانی می خواهد به خاطر گرفتاری های ناشی از ضعف برخی مدیران ناکارآمد مردم را منفعل کند، دشمنانی که دل خوشند مردم ایران اسلامی در انتخابات شرکت نکنند و آن وقت نتیجه بگیرند که مردم این نظام اسلامی را نمی خواهند، این مردم دارند نشان می دهند که اهداف عالی اسلام و نظام و امام و رهبری با عملکرد مسئولان متفاوت است، ملاک برای ما خواست امام و رهبری است نه ضعف مسئولان. به حول و قوه الهی باید مدیرانی انتخاب کنیم که در مسیر انقلاب و خواست امام و رهبری انقلاب باشند

مردم ما بیدار و هوشیارند و اجازه نمی دهند توطئه های دشمنان علمی شود، مشکل امروز ما این است که مسئولان راه امام را گم کرده اند و مردم به خاطر حفظ مصالح نظام اینها را تحمل کرده اند.

امروز زمان تغییر به نفع مردم است و مردم با حضور جانانه و با شور و شعور می توانند دولتی قدرتمند، ارزش مدار و ضد فساد روی کار بیاورند که هم حلال مشکلات اقتصادی باشد و هم ادامه دهنده راه امام و حافظ عزت مردم باشد.

توطئه دشمنان برای قهر مردم با صندوق رأی فریب است، آنها دولت ضعیف و مسئولان ناکارآمد می خواهند، آنها شکاف بین مردم و حاکمیت را می خواهند و نمی توانند ببینند که پایان این ماه رئیس جمهوری توانمند در کنار مجلسی انقلابی و قوه قضائیه کارآمد برای رفع مشکلات مردم گام بردارند.

مسائل و مشکلات مردم ما ناشی از نفوذ بیگانگان است، ناشی از مدیریت های ناکارآمد و ضعیف است و اگر اینها حل بشود به حول و قوه الهی دست استکبار از کشور ما قطع خواهد شد.

امروز من و شما وظیفه داریم شخصیت ارزشمند، ظلم ستیز، ضد فساد، انقلابی، توانمند، ساده زیست حضرت آیت الله رئیسی را که مدیریتی بی نظیر در تاریخ قوه قضائیه داشته است به مردم معرفی کنیم، با چنین شخصیتی مردم می توانند شاهد یک دولت قدرتمند باشند که دهها برابر قضائیه از مردم گره گشایی خواهد کرد.

اگر خدای نکرده رئیس جمهور انقلابی انتخاب نکنیم دوباره مائیم و همین مشکلات، اگر دولت سوم روحانی شکل بگیرد و اگر غرب گرایان عنان مملکت را در دست بگیرند نباید توقعی برای رفع مشکلات عدیده مردم داشته باشیم

انتخاب این شخصیت جامع یک ضرورت برای امروز نظام ماست، همه کاندیداها برای ما محترمند، اما امروز جامعیت و صلاحیت ایشان برای همه محرز است و باید با تمام توان در پشت سر ایشان ایستاد.

بدانید آینده ما در گرو انتخاب امروز ماست، اگر خدای ناکرده امروز بد انتخاب کنیم نباید فردا گلایه مند باشیم، من معتقدم تشکیلات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب که امروز شکل گرفته باید در کنار دولت آینده باشد و برای موفقیت دولت تلاش کند.

بعضی ها استدلال می کنند که اگر آیت الله رئیسی رئیس جمهور ایران شود غربی ها تحریم های بیشتری اعمال می کنند، ولی این یک فریب بیشتر نیست، بیشترین تحریم های ملت ایران در دولت یازدهم و دوازدهم وضع شده است، برای اینکه احساس کردند کوتاهی، شکاف و ضعف وجود دارد و بیشترین فشارها را آوردند. مطمئن باشید اگر ما به آن قدرت واحد برسیم از فشار تحریم ها کاسته خواهد شد و این مشکلات را پشت سر خواهیم گذاشت.

برخی می گویند اگر آیت الله رئیسی رئیس جمهور شود واردات کالاهای ملوانی را ممنوع می کند و مردم عزیز ما که در بنادر با این کالاها زندگی شان را تأمین می کنند دچار مشکل خواهند شد، من با شناختی که از آیت الله رئیسی دارم می دانم که ایشان بیشترین دغدغه را برای تأمین زندگی و رفاه مردم دارد، قطعا دولت آینده برای بهتر شدن وضعیت معیشتی و اشتغال مردم این مناطق برنامه های مناسبی خواهد داشت و هر جا که پای منافع مردم در میان باشد تمام قد به دفاع از مردم خواهد پرداخت.

استقبالی که امروز از ایشان در سطح کشور وجود دارد بی سابقه است، اما توطئه دشمنان را هم نباید نادیده گرفت، آنها با کارهای رسانه ای و تبلیغاتی به دنبال فریب مردم هستند.

برای حل مشکلات باید انتخاب صحیح داشته باشیم و دیگران را هم برای رسیدن به گزینه اصلح راهنمایی کنیم

امیدوارم با همت مردم انقلابی و همیشه درصحنه گناوه، این شهرستان بالاترین آرا را در کارنامه خود برای تشکیل دولت انقلابی و کارآمد به ثبت برساند و ما شاهد برطرف شدن مشکلات این مردم در آینده ای نزدیک باشیم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه