کد خبر : 249882 تاریخ ثبت : 1400/3/27 12:11:31
رئیس مجمع نمایندگان بوشهر:

مردم از ناکارآمدی دولت گلایه دارند / حضور قطعا حداکثری خواهد بود

مردم از ناکارآمدی دولت گلایه دارند / حضور قطعا حداکثری خواهد بود رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر گفت: برای نظام اسلامی زیبا نیست که مردم دغدغه مسائل اولیه را داشته باشند، امیدوارم به مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد شاهد شکل‌گیری دولتی کارآمد و توانمند برای خدمت به مردم باشیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، عبدالکریم جمیری در جمع هواداران آیت‌الله رئیسی در شهرستان بوشهر با اشاره به انتخابات 28 خرداد و اهمیت مشارکت گسترده مردم در این عرصه اظهار داشت: آنچه که امروز برای قوام و دوام نظام جمهوری اهمیت دارد حضور حماسی عموم مردم در عرصه انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح و شایسته است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تهاجم استکبار علیه نظام اسلامی در همه عرصه‌ها خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران، نظامی است که به تعبیر مقام معظم رهبری در تاریخ نظام‌های سیاسی دنیا بیشترین تهاجم را از سوی استکبار جهانی داشته است.

وی با بیان اینکه جمهوریت این نظام با تدبیر و هنر امام (ره) در قانون اساسی تبیین و تصویب شد خاطر نشان کرد: این مردم بوده‌اند که در همه عرصه‌های حساس در برابر تهاجم علیه جمهوری اسلامی دفاع کرده‌اند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر، یکی از میادین حضور جمهور مردم در دفاع از نظام اسلامی حضور در انتخابات دانست و افزود: تبلور و تجسم این حضور رأی این مردم عظیم‌القدر در انتخابات مختلف بوده که همواره دشمنان را ناامید کرده است.

جمیری بیان کرد: همان کسانیکه مدعی اداره امور جامعه به وسیله مردم هستند، بهترین شکل جمهوری و آزادانه‌ترین انتخابات را در نظام جمهوری اسلامی بر نمی‌تابند و به گونه‌ای به آن خدشه وارد می‌کنند.

وی اضافه کرد: برای اینکه آنها با اسلامیت نظام که به وسیله جمهور مردم شکل و تحقق پیدا کرده است و استمرار دارد مخالف هستند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با بیان اینکه اسلام می‌تواند مسائل مختلف، کرامت، شرافت، آزادی و استقلال مردم را در مقابل همه قدرت‌ها حفظ کند گفت: این نظام اسلامی قریب به 43 سال نشان داده که می‌تواند استکبار جهانی را  به زانو در آورد و در مقابل آن زانو خم نکند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس تصریح کرد: حضور مردم برای حاکمیت اسلام همیشه مورد تهاجم بوده اما این مردم عظیم‌القدر همواره در میدان حضور داشته‌اند و توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند.

جمیری با اشاره به ترفندهای دشمنان در ادوار مختلف تاریخی انقلاب اسلامی بیان کرد: آنهایی که به بهانه ناکارآمدی دولت‌ها، جمهوریت و اسلامیت نظام را زیر سوال می‌برند، خود همواره مبلغ کسانی بوده‌اند که قدرت لازم برای اداره جامعه را نداشته‌اند، در تاریخ انقلاب، دشمنان ما همیشه از کسانی حمایت کرده‌اند که در مسیر امام راحل و رهبر معظم انقلاب و ارزش‌های دینی قرار ندارند و برای فریب افکار عمومی و القا یک انتخاب اشتباه به مردم همه توان و ظرفیت خود را به کار بسته‌اند.

وی کارآمدی کاندیداها را مورد اهمیت مردم در انتخابات ریاست جمهوری دانست و تصریح کرد: امروز در انتخابات نگاه مردم به چپ و راست و اصولگرا و اصلاح طلب نیست بلکه مسئله امروز کارآمد و ناکارآمدی افراد است، مردم شخصی انتخاب می‌کنند که بتواند با فساد و تبعیض ناشی از مدیریت‌های ناکارآمد مقابله کند.

 رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر با اشاره به اینکه مردم در انتخابات ریاست جمهوری دنبال تغییر هستند افزود: مسئله امروز توانمندی در حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی و سیاسی و بین‌المللی است که  در همه عرصه‌ها به سبب ناکارآمدی و دلبستگی مدیران به غرب با مشکل مواجه هستیم، امروز ما به دنبال یک تغییریم و آن تغییر به نفع و برای مردم است، تغییری که به دنبال آن شاهد از بین رفتن فقر و فساد و تبعیض باشیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس نیروهای توانمند و متخصص جامعه را مورد اشاره قرار داد و خاطر نشان کرد: الحمدلله در این کشور با وجود منابع سرشار خدادادی و جوانان توانمند و انقلابی بن‌بست وجود ندارد و با روی کارآمدن یک دولت کارآمد، عدالت‌خواه، انقلابی و ظلم ستیز شاهد مرتفع شدن کاستی‌ها و مشکلات خواهیم بود.

جمیری با بیان اینکه در انتخابات ریاست جمهوری افراد توانمندی در میدان انتخابات حضور دارند تاکید کرد: مردم به‌خوبی می‌دانند که چه کسانی برنامه و کارنامه دارند، اما از بین این انسان‌های صالح و توانمند بنا به شرایط امروز به یک شخصیت اصلح، کارآمد و توانمند نیاز داریم، به تعبیر قانون اساسی ما امروز به یک رجل سیاسی که با کارنامه خودش نشان داده توانایی اداره امور جامعه را دارد نیاز داریم.

وی بیان کرد: با استقبال بی‌نظیری که در سراسر کشور از آیت‌الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری شکل گرفته است به حول و قوه الهی، دولتی کارآمد و توانمند برای حل مسائل و مشکلات مردم شکل خواهد گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر افزود: به‌عنوان خدمتگزار و خادم کوچک شما مردم در مجلس شورای اسلامی می‌گویم که اگر دولت انتخابی از سوی ما یک دولت کارآمد و انقلابی و ضد فساد نباشد و شایسته سالاری را نتواند به معنای حقیقی کلام اجرایی و عملیاتی کند و با مجلس انقلابی و قوه قضائیه توانمند تعامل درست و منطقی داشته باشد قطعاً موفقیت حاصل نمی‌شود.

جمیری اضافه کرد: برای نظام اسلامی زیبا نیست که مردم دغدغه مسائل اولیه را داشته باشند، امیدوارم به مشارکت و حضور حداکثری مردم در انتخابات 28 خرداد شاهد شکل‌گیری دولتی کارآمد و توانمند برای خدمت به مردم باشیم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه