کد خبر : 249886 تاریخ ثبت : 1400/4/8 13:32:38
در دیدار جمیری با وزیر ارشاد مطرح شد:

پیگیری برای تکمیل طرح های نیمه تمام فرهنگی/کمک به هنرمندان و تقویت فضاهای مجازی استان بوشهر

پیگیری برای تکمیل طرح های نیمه تمام فرهنگی/کمک به هنرمندان و تقویت فضاهای مجازی استان بوشهر در این نشست برای تخصیص اعتبار به طرح های نیمه تمام اداره کل فرهنگ و ارشاد در سطح حوزه انتخابیه، تقویت فضاهای مجازی، تقویت کانون های مساجد و اعطای کمک هزینه و تسهیلات به هنرمندان استان بحث و گفت گو شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از نشست خود با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و بیان کرد: در این نشست برای تخصیص اعتبار به طرح های نیمه تمام اداره کل فرهنگ و ارشاد در سطح حوزه انتخابیه، تقویت فضاهای مجازی، تقویت کانون های مساجد و اعطای کمک هزینه و تسهیلات به هنرمندان استان بحث و گفت گو شد.
عبدالکریم جمیری اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی موجود و مشکلاتی که برای هنرمندان در عرصه های مختلف هنری ایجاد شده است در این نشست برای اعطای تسهیلات و کمک های مادی و معنوی به هنرمندان استان پیگیری شد.
وی با بیان اینکه مساجد در طول تاریخ انقلاب اسلامی یکی از پایگاه های مهم در نشر فرهنگ دینی و مبارزه با انواع تهاجمات فرهنگی دشمنان نظام جمهوری اسلامی بوده اند، گفت: با توجه به نقش کانون های فرهنگی هنری مساجد در جذب جوانان و نوجوانان، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید توجه جدی به تقویت زیرساخت ها و تأمین تجهیزات لازم مورد نیاز این کانون ها داشته باشد.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست برای کمک به کانون های مساجد استان با وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی رایزنی شد و ایشان درخصوص استفاده از اعتبارات وزارتی و کانون مساجد کشور برای مساعدت مالی و تأمین تجهیزات کانون های مساجد شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم دستور مساعدت و پیگیری دادند.
جمیری با اشاره به نیمه تمام ماندن تعدادی از پروژه های عمرانی فرهنگی در سطح استان اظهار داشت: استان بوشهر علیرغم دارا بودن پیشنیه قوی فرهنگی و تاریخی، از زیرساخت های مناسبی در این خصوص برخوردار نیست و به خاطر عدم تخصیص بودجه مناسب تعدادی از پروژه های فرهنگی که در سطح حوزه انتخابیه کلید خورده نیمه کاره مانده یا متوقف شده است.
وی افزود: در نشست با وزیر ارشاد گزارشی از وضعیت این پروژه ها ارائه شد و مقرر گردید با اختصاص بودجه مناسب در تکمیل پروژه های نیمه تمام تسریع به عمل آید.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین در این نشست جهت تخصیص اعتبار به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تقویت فضاهای مجازی استان بوشهر بحث و گفت و گو شد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه