کد خبر : 249893 تاریخ ثبت : 1400/5/18 12:39:39
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم:

رأی مخالف دادم/ اولویت معیشت و اقتصاد خانواده است

رأی مخالف دادم/ اولویت معیشت و اقتصاد خانواده است نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در پیامی درخصوص تصویب بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای‌مجازی در چارچوب اصل ۸۵ از رأی منفی خود به این طرح خبر داده است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در پیامی درخصوص تصویب بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای‌مجازی در چارچوب اصل ۸۵ از رأی منفی خود به این طرح خبر داده است.
عبدالکریم جمیری در این پیام آورده است: به عنوان فردی از امضا کنندگان طرح اولیه، در جلسه علنی گذشته به بررسی اصل ۸۵ی طرح #صیانت رای مخالف دادم.

وی در ادامه نوشته است: به دلیل اینکه این طرح با حساسیت های فراوان، به بررسی دقیق تر و بارش افکار بیشتری نیاز دارد و این مهم در صحن علنی توسط عموم نمایندگان ممکن خواهد بود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از این پیام آورده است: ساماندهی فضای مجازی لازم است ولی در شرایط کنونی، اولویت معیشت و اقتصاد خانواده است. امیدوارم هیات رییسه بنا به ضرورت جامع نگری در این طرح ، با ارجاع آن به کمیسیون ویژه ای متشکل از متخصصین امر در مجلس، با مشارکت جدی دولت و نخبگان؛ نگرانی ها و دغدغه های مردم و فعالان این حوزه را مرتفع نماید تا آسیبی به مردم، خصوصاً به لحاظ معیشتی در این شرایط دشوار اقتصادی وارد نگردد.

طرح «حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی» که با عنوان «صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی» در میان مردم نیز شناخته می‌شود، یکی از مهم‌ترین موضوعات در شبکه‌های اجتماعی شده است.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه