کد خبر : 249894 تاریخ ثبت : 1400/5/18 12:43:41

بازدید نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم از منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی بوشهر

بازدید نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم از منطقه ویژه اقتصادی و شهرک صنعتی بوشهر نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر و تعدادی از شرکت های مستقر در شهرک صنعتی بوشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم، عبدالکریم جمیری در این بازدید گفت: بندر آزاد بوشهر می‌تواند موقعیت مهمی برای توسعه استان باشد به شرطی که زمینه برای تولید و صادرات در این منطقه فراهم شود و مسائل مختلف از جمله محیط زیست و.... به شکل صحیح مدیریت شود.

وی در ادامه افزود: قبل از اینکه حدود برای منطقه آزاد مشخص می شد باید به منابع، ظرفیت ها و استعدادهای تولید توجه می شد، نه اینکه محدوده را مشخص کنیم و بعد ببینیم که در این محدوده چه کارهایی می توان انجام داد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: امیدواریم منطقه آزاد که شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی را نیز در بر میگیرد، به خیر و صلاح مردم باشد و با مدیریت صحیح و استفاده از نیروهای باتجربه بومی، مردم استان از آن نفع ببرند.

گفتنی است نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم مطابق برنامه ماهیانه خود در راستای حمایت از تولید و اشتغال در استان از تعدادی از شرکت های تولیدی بازدید می کند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه