کد خبر : 249721 تاریخ ثبت : 1398/9/13 10:50:24

پیام نماینده سابق بوشهر در حمایت از سپاه و محکوم کردن اقدام آمریکا+عکس

پیام نماینده سابق بوشهر در حمایت از سپاه و محکوم کردن اقدام آمریکا+عکس عبدالکریم جمیری نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس نهم شورای اسلامی در پیامی ضمن حمایت از سپاه، اقدام تروریستی رئیس جمهوری آمریکا را در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریست ها را محکوم کرد.

 عبدالکریم جمیری نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس نهم شورای اسلامی در پیامی ضمن حمایت از سپاه، اقدام تروریستی رئیس جمهوری آمریکا را در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریست ها را محکوم کرد.

در این پیام آمده است: اقدام نابخردانه و خلاف موازین بین المللی رئیس جمهور آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حقارت بیش از پیش آمریکا در برابر دولت ها به ویژه ملت ها را به اثبات رسانید.
اگر تاکنون برخی آمریکا را صاحب قدرت و حامی اسرائیل غاصب می دانستند این اقدام ثابت کرد دولت آمریکا به ریاست ترامپ ابزار دست دولت کوچک و نامشروع صهیونیستی است، این اقدام قلب یک حقیقت غیر قابل انکار است و آن اینکه سپاه پاسداران عزیز انقلاب اسلامی بیشترین هزینه را در برابر منافقین تروریست مورد حمایت آمریکا در داخل کشور برای پاسداری از جان و مال مردم و حفظ و حراست آرمان‌های انقلاب اسلامی متحمل گشته و مهمترین نقش را برای منکوب نمودن تروریست‌های داعشی در منطقه به ویژه ایجاد امنیت در کشورهای سوریه و عراق ایفا نموده است. قطعا این حرکت توسط رئیس جمهوری که هیچ آشنایی با موازین حقوقی ندارد موجب ارتقاء جایگاه سپاه پاسداران در جامعه بین المللی به ویژه امت اسلامی و انتقال پیام قدرت بلامنازع این نیروی الهی در برابر توسعه طلبی و خوی تروریست پروری آمریکای جنایتکار که توسط امام عزیز و راحل عظیم الشأن، تروریست بذات نامیده شد خواهد بود.

جمیری همچنین در پیامی توئیتری به کمپین حمایت از سپاه پیوست.

Thumbnail

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه