کد خبر : 249751 تاریخ ثبت : 1399/10/17 14:54:45
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:

صنایع استان بوشهر به مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی پایبند باشند

صنایع استان بوشهر به مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی پایبند باشند مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: صنایع استان بوشهر به مسئولیت‌های فرهنگی و اجتماعی پایبند باشند.

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری عصر سه‌شنبه در دیدار با نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس اظهار داشت: باید از همه ظرفیت‌های برای اجرای برنامه‌های فرهنگی استفاده شود.

وی با تاکید بر لزوم توسعه ارتباط بین مردم و مسئولان در زمینه‌های مختلف، تصریح کرد: شناخت کافی نسبت به فضای فرهنگی و تبلیغی استان به وجود آید و مطالعات خوبی در این زمینه آغاز شده است.

بوشهر سومین استان کشور در درآمدزایی

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر بیان داشت: راهبرد تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر ناظر به زیست‌بوم استان و با نگاه بلندمدت در حال تدوین است و با همدلی و هم‌افزایی نهادها و شخصیت‌های فرهنگی و برنامه‌ریزی و سیاستگذاری متناظر با راهبردهای کلان سازمان، در سطح استان اجرا خواهد شد.

حجت‌الاسلام طاهری با بیان اینکه استان بوشهر سومین استان کشور در زمینه درآمدزایی است، اضافه کرد: شرکت‌های صنعتی فعال در بوشهر به استناد قانون همگی دارای پیوست فرهنگی و مسئولیت اجتماعی هستند و طبق قانوناً موظف هستند، مبالغ مربوط به این مسئولیت اجتماعی را در استان را هزینه کنند.

وی تاکید کرد: این در حالی است که در بسیاری از موارد، این هزینه‌کرد در بیرون استان و ناظر به موارد غیر اولویت‌دار صورت می‌گیرد؛ لذا لازم است با تشکیل شورایی نحوه هزینه‌کرد آن ساماندهی شود.

حمایت از فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس در این نشست با تبریک انتصاب حجت‌الاسلام طاهری گفت: استان بوشهر در عرصه فرهنگ نیاز به حضور شخصیتی صاحب دانش، با بصیرت، انقلابی و با انگیزه مثل شما داشت و حضور شما فرصت مغتنمی برای توسعه فرهنگ دینی بوشهر است.

عبدالکریم جمیری خاطرنشان کرد: در این راستا آمادگی کامل برای حمایت از طرح‌های کارشناسی در راستای فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی و پی‌گیری آن تا تصویب در مجلس شورای اسلامی وجود دارد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه