کد خبر : 249752 تاریخ ثبت : 1399/10/14 15:00:23
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم:

ظرفیت جوانان انقلابی و جهادی استان بوشهر استفاده شود

ظرفیت جوانان انقلابی و جهادی استان بوشهر استفاده شود نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت جوانان مؤمن، انقلابی و جهادی استان برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی استفاده شود.

عبدالکریم جمیری عصر یکشنبه در دیدار با مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه فرهنگی و مذهبی فعالیت‌های خوبی دارد و آماده همکاری با این سازمان هستیم.

وی با اشاره به اینکه باید به حوزه فرهنگی نگاه جدی صورت گیرد خاطرنشان کرد: در حوزه فعالیت‌های فرهنگی و تبلیغی کیفیت فعالیت‌ها از کمیت آنها خیلی مهم‌تر است و باید توجه ویژه‌ای به کیفیت شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وقتی که کار زیبا و جامع ارائه شود نقش مهمی در تقویت نظام دینی خواهد داشت و می‌تواند مورد توجه و اقبال مردم نیز قرار بگیرد.

وی با اشاره به پیشینه و تاریخ درخشان استان بوشهر در حوزه‌های فرهنگی، تاریخی و مبارزاتی تصریح کرد: استان بوشهر حرف‌های زیادی در حوزه فرهنگی برای گفتن دارد و باید به این مسائل توجه شود.

جمیری با تقدیر از تلاش‌های امام جمعه بوشهر برای توسعه کمی و کیفی حوزه‌های علمیه تاکید کرد: علمای بوشهر در سطح کشور جایگاه و تأثیرگذاری بالایی دارند و باید از این ظرفیت استفاده شود.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های فرهنگی مظلوم واقع شده‌اند، افزود: باید از ظرفیت عظیم جوانان مؤمن، انقلابی و جهادی استان برای توسعه فعالیت‌های فرهنگی استفاده کرد و با خلاقیت و نوآوری جایگاه استان در این حوزه را ارتقا بخشید.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت هماهنگی و هم افزایی بین دستگاه‌های فرهنگی افزود: با وجودی که نهادهای فرهنگی زحمات زیادی کشیده‌اند، ولی در طول زمان به آن جایگاهی که باید دست نیافته‌اند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه