کد خبر : 249754 تاریخ ثبت : 1399/9/12 15:05:35
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر:

مردم استان بوشهر محرومیتشان را در کنار ذخایر و ظرفیت‌ها می‌بینند

مردم استان بوشهر محرومیتشان را در کنار ذخایر و ظرفیت‌ها می‌بینند رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم استان بوشهر محرومیتشان را در کنار همه ذخایر و استعدادهای خدادادی استان می‌بینند.

عبدالکریم جمیری صبح جمعه در نشست شورای اشتغال استان بوشهر اظهار داشت: ظرفیت‌های خیلی بزرگی در استان بوشهر وجود دارد که باید از این ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات مردم استفاده شود.

وی خواستار رفع محرومیت از استان بوشهر شد و بیان کرد: کمیته امداد از محل اعتبارات ملی که در اختیار دارد به استان بوشهر توجه بیشتری داشته باشد، با توجه به مطالعات صورت گرفته امکان سرمایه گذاری با سوددهی بالا در این وجود دارد.

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در استان بوشهر محرومیتشان را در کنار همه ذخایر و استعدادهای خدادادی استان می‌بینند، این موضوع علاوه بر اینکه بر روی روح و روان مردم اثر منفی دارد مدیران را نیز در تلاش‌ها و پیگیری‌هایشان ناکارآمد و ناتوان جلوه می‌دهد.

وی بیان کرد: اشتغال در شرایط اقتصادی فعلی یکی از محوری ترین مسائل و معضلات جامعه ماست، در استانی از بیکاری صحبت می‌کنیم که از حیث منابع و ذخایر و پتانسیل بالقوه هیچ کم و کسری ندارد.

جمیری افزود: استان بوشهر در هر عرصه و بعدی توانمند است، در هر نقطه‌ای از این سرزمین زرخیز و دارای پیشینه تاریخی و مبارزاتی زمینه اشتغال فراهم است در حالی که بسیاری از استان‌های کشور حتی بخش اندکی از استعدادهای این استان را هم ندارند.

وی گفت: مهمترین چیزی که می‌تواند کمک کند و از این استعدادهای خدادادی و این فرصت‌های بسیار ارزشمند به نحو صحیح استفاده شود همکاری، همگامی و همراهی مدیران است که باید با دلسوزی و تعهد به مأموریتی که بر عهده آنها سپرده شده است واقف باشند.

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: زحمات زیادی کشیده شده است ولی تا نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم، باید با اراده‌ای قوی و برنامه‌ای دقیق از این استعدادها و توانمندی‌هایی که در اختیار داریم استفاده کنیم. با توجه به عقب ماندگی‌هایی که داریم سرعت بخشی به برنامه‌ها و پیگیری‌هایی که باید صورت بگیرد بسیار مهم است.

جمیری گفت: باید با در نظر گرفتن توانمندی و اهلیت افراد از منابع در اختیارمان برای ایجاد اشتغال استفاده کنیم، برای این کار باید شناسایی دقیقی صورت بگیرد تا یک فرد محروم را دچار گرفتاری‌های بیشتر در پیچ و خم‌های اداری نکنیم.

وی اظهار داشت: وظیفه بنده است که در خدمت همه مردم و محرومین باشم و از تمام ظرفیت‌هایی مجلس شورای اسلامی برای همکاری با مدیران استان و ایجاد اشتغال آبرومندانه استفاده خواهم کرد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه