کد خبر : 249760 تاریخ ثبت : 1399/9/19 11:21:57
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر:

وضعیت تامین و توزیع سوخت صیادان استان بوشهر مورد انتقاد است

وضعیت تامین و توزیع سوخت صیادان استان بوشهر مورد انتقاد است رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: از میزان و نحوه تأمین سوخت صیادان گرفته تا مکان توزیع انتقادهای بسیاری وجود دارد.

عبدالکریم جمیری صبح چهارشنبه در نشست با مدیرعامل گاز بوشهر و مدیر پخش فرآورده‌های نفتی استان اظهار داشت: گاهی گلایه‌ها و نارضایتی‌هایی با توجه به تغییر فصل‌ها به وجود می‌آید.

وی اضافه کرد: با توجه به تناسبی که وجود دارد خیلی از جاها گاز داریم و در واقع مردم ما از گاز استفاده می‌کنند و در روستاهای کوچک به دلیل نبود شبکه گاز رسانی از نفت سفید استفاده می‌کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برخی نقاط گاز کشی شده ولی گاهی گله مند هستند که گاز کشی و علمک‌ها نصب شده است اما از لحاظ هزینه‌های مالی نمی‌توانند از گاز استفاده کنند و نفت سفید نیز به آنها تعلق نمی‌گیرد.

وی افزود: در مورد سوخت صیادان از میزان سوخت و نحوه تأمین گرفته تا مکان توزیع این سوخت برای استفاده صیادان که آیا در محل اسکله به آنها تحویل می‌شود یا در پمپ‌های بنزین سطح شهر که گله مندی های بسیاری در این زمینه وجود دارد.

جمیری بیان کرد: اما آنچه که موجب شد که اکنون دیداری داشته باشیم با فرآورده‌های نفتی و شبکه توزیع گاز استان بوشهر پیش بینی این دو مجموعه از اوضاع و رخ دادهای آینده با توجه به نزدیک شدن به فصل سرما است.

وی تاکید کرد: با توجه به نزدیک شدن به فصل سرد سال و در شرایط کرونایی یک سری محدودیت‌هایی به وجود آورده که باعث نگرانی‌هایی از طرف مردم شده است ما از هر حیث باید توجه داشته باشیم که مشکلات مردم را کمتر کنیم و مطالبات مردم را پاسخگو باشیم و شرایط را برای مردم فراهم کنیم تا خود به خود این نگرانی‌ها و اعتراضاتی که مردم دارند تشدید نشود بنا به دلایل مسائلی که قابل حل است.

جمیری خاطرنشان کرد: حل یک سری از مسائل بنا بر شرایط ممکن است برای ما سخت باشد اما یک سری مسائل قابل حل و تفکر است که اگر آنها را حل کنیم مزید بر علت نمی‌شود که ما در شرایطی قرار گیریم که بخواهیم هزینه‌های بیشتری را بپردازیم

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای ا سلامی افزود: راهکارهایی باید در راستای تأمین سوخت وسایل گرمایشی و امرار و معاش مردم اتخاذ شود که برای آنان اطمینان بخش باشد و این امر بر مشکلات دیگر مردم نیافزاید.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه