کد خبر : 249915 تاریخ ثبت : 1400/9/10 12:23:14
دستاورد نظارت میدانی نماینده مردم

جمیری: قول مساعد معاون وزیر بهداشت برای تخصیص یکصد میلیارد ریال به بیمارستان قلب بوشهر

جمیری: قول مساعد معاون وزیر بهداشت برای تخصیص یکصد میلیارد ریال به بیمارستان قلب بوشهر نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در پی بازدید میدانی از مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر و مطلع شدن از مشکلات و معضلات این مرکز با معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر ،گناوه و دیلم، عبدالکریم جمیری در گفت و گو با خبرنگاران دو وظیفه اصلی نمایندگان مجلس را قانونگذاری و نظارت بر عملکرد مسئولین عنوان نمود و اظهار داشت: از ابتدای شکل گیری مجلس یازدهم، در حوزه وظایف نظارتی خود بازدیدهای بسیاری از دستگاه های اجرایی، شرکت ها و مجموعه های تولیدی و شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه صورت دادیم تا در این بازدیدهای میدانی از نزدیک در جریان معضلات و مشکلات موجود قرار بگیریم.
وی گفت: پیرو این بازدیدها، مشکلات و معضلات پیش روی مراکز و مجموعه های بازدید شده احصا و اولویت بندی شده و در نشست هایی که به فراخور اهمیت موضوع با مسئولین استانی و کشوری برگزار می شود برای حل و فصل آنها تلاش می کنیم.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم بیان کرد: اولویت اول بنده در حوزه وظایف نظارتی ارتقا وضعیت بهداشت و درمان استان بوده و از ابتدای دوره نمایندگی پیگیری هایی زیادی برای تقویت زیرساخت های بهداشتی درمانی در حوزه انتخابیه داشتیم و الحمدلله با همکاری مسئولین وزارت بهداشت اتفاقات خوبی در این حوزه افتاده است، ولی تا رسیده به شرایط ایده ال و استاندارد راه زیادی در پیش داریم.
جمیری با اشاره به بازدید خود از مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر گفت: در بازدیدی که آخرین روز آبان ماه از مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر داشتیم در جریان مشکلات و معضلات این مرکز قرار گرفتیم و برای پیگیری این مشکلات سراغ معاون محترم توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت و درمان رفتیم.
وی ادامه داد: در دیدار با دکتر تقوی نژاد گزارشی از معضلات و مشکلات این مرکز ارائه شد و درخواست کردیم یکصد میلیارد ریال برای تأمین تجهیزات مورد نیاز این مرکز اختصاص یابد، الحمدلله با نگاه مثبت ایشان قرار شد درکمیته تخصصی وزارت بهداشت موضوع مطرح و مبلغ مورد نیاز برای خرید تجهیزات مرکز آموزشی درمانی قلب بوشهر تأمین شود.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: همچنین در این دیدار برای تأمین آمبولانس مورد نیاز بیمارستان های دیلم و گناوه نیز مذاکراتی صورت گرفت که با توجه به تنگناهای بودجه قرار شد در حال حاضر هزینه بازسازی 5 دستگاه آمبولانس برای این دو بیمارستان اختصاص یابد.
جمیری خاطر نشان کرد: در این دیدار درخصوص وضعیت زیرساخت های بهداشتی درمانی دیگر شهرهای حوزه انتخابیه  از جمله چغادک، عالیشهر و خارگ نیز بحث و گفت وگو شد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه