کد خبر : 249917 تاریخ ثبت : 1400/10/1 09:25:20
جمیری:

مردم در دوره جدید توقع شان بسیار بالاست و از مسئولین کارآمدی میخواهند

مردم در دوره جدید توقع شان بسیار بالاست و از مسئولین کارآمدی میخواهند با دعوت نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، نشست هم اندیشی برای رسیدگی به مشکلات شهر بوشهر با حضور فرماندار شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر ،گناوه، دیلم؛ با دعوت نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، نشست هم اندیشی برای رسیدگی به مشکلات شهر بوشهر با حضور فرماندار شهرستان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بوشهر برگزار شد.

عبدالکریم جمیری در این نشست با بیان اینکه وظیفه ما مسئولین است که برای حل مسائل و مشکلات مردم گام برداریم، اظهار داشت: همه ما در هر جایگاه و مسئولیتی که برعهده می گیریم یک وظیفه بیشتر نداریم و آن خدمتگزاری به مردمی است که شکل دهنده و قوام بخش نظام هستند و این مهمترین وظیفه مسئولین است که باید در پیشگاه خداوند متعال، شهدا و مردم عزیز پاسخگوی آن باشند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به کوتاه بودن دوره مسئولیت و لزوم استفاده حداکثری از همه ظرفیت ها برای خدمت به مردم اذعان کرد: در راستای انجام این وظیفه مهم باید در بین مسئولین هم افزایی شکل بگیرد و از همه توانمندی ها استفاده شود، بنده از ابتدای دوره نمایندگی دیدارهای منظمی با آحاد مردم و نمایندگان محلی داشته ام و از طریق آنها با مسائل و مشکلاتی که گریبانگیر اقشار مختلف و آحاد جامعه است آشنا شده و برای حل مشکلات در حد توانمندی ها و ظرفیت های که وجود دارد تلاش کرده ام.

وی گفت: بنده به عنوان نماینده مردم و ناظر در سیستم اجرایی در سطح استانی و ملی و مسئولین استان و اعضای شورای شهر باید با هم افزایی و هماهنگی برای حل مشکلات و معضلات اقدام کنیم و اگر این هماهنگی اتفاق نیفتد ناکارآمدی ما و ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی را به ذهن ها متبادر می کند.

جمیری ادامه داد: خوشحالی من این است که این دوره از شورا یکپارچه و دارای یک هویت واحد است و قرار است مسئله محور حرکت کند نه در تقابل با یکدیگر، باید همه شوراها به این طریق عمل کنند تا به مردم امید دهند که اراده خدمت وجود دارد.

وی اظهار داشت: شورا برای مسائلی که فکر می کند ضرورت و اولویت داردو مسئله مردم است باید  طراحی و برنامه ریزی کند و بنده نیز به عنوان نماینده مردم قدم به قدم درخصوص مسائلی که دارای طرح و برنامه و هدف است در خدمت عزیزان خواهم بود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه