کد خبر : 249923 تاریخ ثبت : 1400/10/19 12:04:08
پیگیری مشکلات حوزه راه و ورزش استان توسط نماینده مردم:

جمیری: عقب ماندگی پروژه های عمرانی با حرکت جهادی و مدیریت صحیح منابع جبران شود

جمیری: عقب ماندگی پروژه های عمرانی با حرکت جهادی و مدیریت صحیح منابع جبران شود نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی براساس نقش نظارتی خود برای پیگیری بخشی از پروژه های معطل مانده در حوزه ورزش و راه، نشست مشترکی با حضور معاون عمرانی استاندار بوشهر و مدیران کل ورزش و جوانان و راهداری استان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم؛ عبدالکریم جمیری در این نشست با بیان اینکه در دوره نمایندگی خود مبالغی را از دولت برای پروژه های عمرانی استان دریافت نموده، اظهار داشت: در استان پروژه های خردی هستند که برای تکمیل نیازمند مدیریت صحیح و تأمین هزینه هستند، این جلسه برای این تشکیل شده تا با برنامه ریزی مناسب و استفاده از بودجه هایی که تاکنون جذب شده بخشی از مشکلات برطرف شود و برای تکمیل پروژه های ناتمام به دنبال جذب بودجه مناسب باشیم.
وی ادامه داد: با توجه به عدالت محوری دولت جدید و توجه به مناطق محروم می توانیم پیگیری بهتری برای جذب بودجه انجام دهیم تا برخی از ضعف ها جبران شود.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم بیان کرد: برداشت من این است که بخشی از کارها به خاطر وجود ضعف های قانونی، کمبود منابع مالی، فضای اقتصادی حاکم بر جامعه و پرداخت دیون و مطالبات پیمانکاران، آن جور که باید پیش نرفته است، اگر در همین وضعیت بمانیم، سال آینده هم با همین مبالغ اندکی که جذب شده نمی توانم به مقصود خود برسیم.
جمیری اذعان کرد: این جلسه به میزبانی معاون محترم امور عمرانی استاندار تشکیل شده تا ایشان نیز در جریان امور قرار گیرند که اگر موانعی در سر راه مدیران اجرایی وجود دارد با هماهنگی های لازم موانع برداشته شود و با اجرایی و عملیاتیی شدن این  حداقل ها، بتوانیم گام های جدید برداریم و مبالغ جدیدی را جذب کنیم.
وی با بیان اینکه در شمال استان شرایط مناسبی نداریم اظهار داشت: در حوزه بوشهر به حمدالله شرایط بصورت نسبی خوب است اما وقتی که به شهرستان های گناوه و دیلم میرویم حقیقتا در حوزه راه های روستایی، طرح هادی و ایجاد فضاهای ورزشی نیاز به کارهای جدی تری دارد.  
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: کمبودهای جدی در حوزه راه و ورزش و جوانان این دو شهرستان وجود دارد که باید توجه جدی تری به آنها بشود، اراده برای انجام کار وجود دارد اما ممکن است موانعی در سر راه دستگاه های اجرایی باشد که با کمک معاون عمرانی و در راس امور قرار گرفتن ایشان موانع سریع تر رفع شود تا بتوانیم قدم های بعدی را برداریم.
جمیری تأکید کرد: باید در انجام کارها سرعت بیشتری داشته باشیم، بخشی از پروژه ها به دلیل معطل ماندن و یا مدیریت ناصحیح با گرانی و افزایش مبالغ پروژه مواجه شده اند، باید با حرکت جهادی و مدیریت صحیح منابع عقب ماندگی ها را جبران کرد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه