کد خبر : 249926 تاریخ ثبت : 1400/10/20 11:18:17

جلوگیری از اعمال تبعیض در حق بوشهری ها با پیگیری نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم

جلوگیری از اعمال تبعیض در حق بوشهری ها با پیگیری نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم با پیگیری نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی تبعیض و نابرابری در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر اصلاح و جبران شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم؛ عبدالکریم جمیری در این خصوص اظهار داشت: در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر نسبت به نیروهای هم سطح و متناظر خود در استان های همجوار تفاوتی قائل شده بودند و این نیروها دریافتی کمتری از سایر استان ها داشتند.
وی افزود: برای احقاق حقوق این عزیزان مذاکراتی با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی صورت گرفت که الحمدلله نتیجه بخش بود و و این تبعیضی که در حق کارکنان استان بوشهر اتفاق افتاده بود اصلاح شد.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: براساس ابلاغیه ای که در این خصوص صادر شده مزایایی که مدت ها برای عزیزان ما در استان بوشهر در نظر نگرفته بودند برقرار شده است.
جمعی از کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر با انتشار پیامی از تلاش های نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی برای برقراری حقوق قانونی تقدیر کردند.
در متن این پیام که در هفته نامه نخل جنوب منتشر شده آمده است: دیده ی بیدار و امیدوار مردم ایران به مسئولان متعهدی دوخته شده است که با شور و شعف و حس تعهد و مسئولیت، ضمن انجام وظیفه، در صدد تحقق پاسخگویی به خواسته های به حق مردم، مجدانه تلاش می ورزند.
در بخش دیگری از این پیام آمده است: ضمن آرزوی توفیقات روز افزون الهی و دعای خیر، بدینوسیله فعالیتهای ارزنده حضرتعالی در خصوص برقراری حقوق قانونی کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه بوشهر را ارج نهاده و ضمن قدردانی مجدد از حضرتعالی، امیدواریم همواره در جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم قدرشناس و ولایتمدار حوزه انتخابیه موفق و موید باشید.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه