کد خبر : 249945 تاریخ ثبت : 1400/12/24 13:22:36
در نشست با معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی؛

تلاش نماینده مردم برای آبادانی روستاها/ اختصاص ده میلیارد تومان قیر رایگان به بوشهر، گناوه و دیلم

تلاش نماینده مردم برای آبادانی روستاها/ اختصاص ده میلیارد تومان قیر رایگان به بوشهر، گناوه و دیلم نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی برای پیگیری تکمیل طرح های عمرانی روستایی، اختصاص قیر رایگان و تکمیل های پروژه های عمرانی روستاهای حوزه انتخابیه با معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ملاقات کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم؛ عبدالکریم جمیری درخصوص این نشست که با همراهی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر برگزار شد، گفت: با وجود بهره مندی استان بوشهر از منابع سرشار انرژی در بسیاری از شاخص های توسعه ای و رفاهی به خصوص در روستاها رتبه به مراتب پایینی دارد و باعث نارضایتی و گله مندی مردم عزیز شده است.
وی اظهار داشت: دولت و نهادهای مسئول به ویژه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وظیفه دارند برای رفع این کاستی ها و کمک به  عمران و آبادانی مناطق کمتر توسعه یافته اقدام درخور و عاجل انجام دهند.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم بیان کرد: در ملاقات با مهندس شاملو معاون محترم عمرانی و امور مجلس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گزارشی از معضلات و مشکلات اساسی روستاهای حوزه انتخابیه ارائه شد و با توجه به اولویت ها درخواست کردیم بودجه مناسبی در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر قرار گیرد.
جمیری افزود: اختصاص پنجاه میلیارد ریال جهت تکمیل طرح های عمرانی روستایی، اختصاص یکصد میلیارد ریال برای تأمین قیر رایگان، اختصاص هفتاد میلیارد ریال برای تکمیل ده بوستان نیمه کاره، اختصاص بیست میلیارد ریال جهت احداث دیوارهای حفاظتی روستاهای رودشور و چاهکوتاه و اختصاص چهل میلیارد ریال جهت احداث چمن مصنوعی در روستاهای کره بند، کوهک، گوابین و محمدی از مواردی بود که بنده در این جلسه مطرح کردم و با توجه به اولویت دار بودن پروژه ها تأکید کردم که با قید فوریت درخصوص تأمین و تخصیص بودجه اقدام شود.
وی اذعان کرد: مهندس شاملو در این نشست دستور دادند از محل سهمیه ویژه یکصد میلیارد ریال قیر در اختیار حوزه انتخابیه قرار گیرد و همچنین در صورتی که باقیمانده تخصیص سال جاری وصول شود، بودجه لازم برای پروژه های اولویت دار استان اختصاص یابد و در غیر این صورت از اولین اعتبارات وصولی سال آینده برای این منظور استفاده شود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه