کد خبر : 249946 تاریخ ثبت : 1400/12/24 14:30:41
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در نشست شورای اداری استان بوشهر:

نگاه سلبی، تقابلی و برخوردهای نامناسب در مسائل فرهنگی کارساز نیست

نگاه سلبی، تقابلی و برخوردهای نامناسب در مسائل فرهنگی کارساز نیست عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اداری استان بوشهر که با حضور مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی برگزار شد گفت: هدف و فلسفه تغییر و تحولات مدیریتی تحول، پیشرفت و خدمت رسانی به مردم و اعتلای نظام جمهوری اسلامی است و افرادی که مدیریت را برعهده می‌گیرند باید با توان و انگیزه لازم وارد میدان شوند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم؛ عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اداری استان بوشهر که صبح امروز با حضور مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی برگزار شد گفت: هدف و فلسفه تغییر و تحولات مدیریتی تحول، پیشرفت و خدمت رسانی به مردم و اعتلای نظام جمهوری اسلامی است و  افرادی که مدیریت را برعهده می‌گیرند باید با توان و انگیزه لازم وارد میدان شوند.

وی در ادامه افزود: انتظار مردم از این تغییر و تحولات  پویایی و تعالی نظام اسلامی است و اگر این تغییرات تحقق نیابد به نوعی نقض غرض به حساب می آید و آثار روحی و روانی بدی را به دنبال دارد.

جمیری تصریح کرد: دولت انقلابی به مردم وعده تحول، پیشرفت و حل مسائل و مشکلات و خدمتگزاری  داده و مردم نیز به همین دلیل این دولت را انتخاب کرده اند.  مدیران باید راهگشا، کارگشا، فعال و پاسخگو باشند و اگر مشکل و مانعی وجود دارد گره گشایی کنند و برای این تحقق معنا از همه ظرفیت های استانی و ملی استفاده کنند.

نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم بیان داشت: مردم واقعا گله مندند، مدیران باید زمانی را برای دیدار عمومی با مردم در نظر بگیرند و در حوزه مسئولیت خود به مسائل و مشکلات مردم رسیدگی کنند. اگر جایی مشکل لاینحلی وجود دارد باید مردم را اقناع کرد.

وی بیان داشت: هرچند امروز تمام تلاش دولت برای حل مسائل اقتصادی و معیشتی مردم است اما نباید فراموش شود مبنای انقلاب اسلامی مسائل فرهنگی بوده است. رویکرد انقلاب اسلامی  فرهنگی است بر همین اساس توجه به مسائل فرهنگی باید در اولویت برنامه های مسئولان باشد. در مسائل فرهنگی همه دستگاه‌های اجرایی مسئول هستند و همه باید پای کار باشند.

جمیری اظهار کرد: یادمان باشد در مسائل فرهنگی نگاه سلبی، تقابلی و برخوردهای نامناسب کارساز نیست و برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید کارهای ایجابی و مثبت انجام در تبیین فرهنگ دینی و اعتقادی باشد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه