کد خبر : 249948 تاریخ ثبت : 1401/1/15 12:30:51

جمیری: مدیران استان نقش موثری در تامین نیاز‌های صداوسیمای مرکز بوشهر دارند

جمیری: مدیران استان نقش موثری در تامین نیاز‌های صداوسیمای مرکز بوشهر دارند نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران استان نقش موثری در تامین نیازمندی‌های صداوسیمای مرکز بوشهر دارند و باید سهم بیشتری در این زمینه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم؛ عبدالکریم جمیری در جمع سرپرست و معاونان صداوسیمای مرکز بوشهر عنوان کرد: صداوسیما رابط میان مردم و حاکمیت به شمار می‌رود و باید ضمن ارائه توانمندی‌ها، به نقد عملکردها بپردازد.
وی ادامه داد: صداوسیما نهادی مستقل است و به پاس همین استقلال باید همه به‌ویژه دولت از آن حمایت کند تا این سازمان بتواند به خوبی ماموریت خود را به انجام رساند.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس افزود: صداوسیما برای کمک به اعتلای نظام در عرصه‌های مختلف نیازمند داشتن زیرساخت‌ها، منابع انسانی و اعتبارات کافی است و اگر این موارد فراهم نشود نمی‌تواند نقش خود را ایفا کند.
جمیری با اشاره به جایگاه استان بوشهر در کشور، گفت: اگر مسئولان کشور به این استان توجه نکنند نه تنها مردم این استان بلکه مردم کشور از ظرفیت‌های استان بهره نخواهند برد.
او بیان کرد: مدیران استان نقش موثری در تامین نیازمندی‌های صداوسیمای مرکز بوشهر دارند و باید برای تحقق اهداف رسانه استانی سهم بیشتری برای خود قائل شوند. اگر استاندار و نمایندگان مردم در مجلس در کنار مدیران صداوسیما مسائل را از مرکز و استان دنبال کنند به طور حتم نتایج خوبی به دست خواهد آمد.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با تبریک انتصاب مهدی حیدری به عنوان سرپرست صداوسیمای مرکز بوشهر، بر حمایت خود از رسانه استانی برای کمک به تامین نیازمندی‌ها تاکید کرد.
سرپرست صداوسیمای مرکز بوشهر نیز گفت: تمام همت خود را به کار گرفته‌ایم که در توسعه استان نقشی موثر داشته باشیم، صدای مردم و حاکمیت باشیم و در جهاد تبیین نقش‌آفرینی کنیم.
مهدی حیدری بیان کرد: برای نقش‌آفرینی در این زمینه‌ها نیازمند تجهیزات، اعتبار و فکر خلاق هستیم که در خصوص نوسازی تجهیزات و تامین اعتبار برای برنامه‌سازی به حمایت مسئولان استان از جمله مجمع نمایندگان در مجلس نیاز داریم.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه