کد خبر : 249962 تاریخ ثبت : 1401/2/31 09:55:59
با پیگیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم از وزارت آموزش و پرورش:

اختصاص 10چمن مصنوعی، 5 سالن سرپوشیده، 10 کلاس تربیت بدنی و 5 میلیارد ریال تجهیزات ورزشی برای مدارس بوشهر، گناوه و دیلم

اختصاص 10چمن مصنوعی، 5 سالن سرپوشیده، 10 کلاس تربیت بدنی و 5 میلیارد ریال تجهیزات ورزشی برای مدارس بوشهر، گناوه و دیلم با پیگیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، 10 چمن مصنوعی، 5 سالن سرپوشیده، 10 کلاس تربیت بدنی و 5 میلیارد ریال جهت تأمین تجهیزات ورزشی 50 مدرسه به حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم؛ عبدالکریم جمیری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: طرح شهید سلیمانی به منظور ایجاد فضاهای ورزشی درون مدرسه ای در استان بوشهر در حال اجراست، وزارت آموزش و پرورش اعتباری برای اجرای این طرح اختصاص داده بود که با پیگیری های صورت گرفته این اعتبار افزایش پیدا کرده است.
وی ادامه داد: متأسفانه در سطح مدارس شهرستان های بوشهر، گناوه و دیلم امکانات و تجهیزات ورزشی مناسبی وجود ندارد و دانش آموزان از این شرایط ناراضی هستند.
جمیری گفت: در مذاکراتی که با معاون محترم تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش داشتیم، گزارشی از آخرین وضعیت مدارس حوزه انتخابیه ارائه شد و با دستور موافق ایشان 5 میلیارد ریال جهت تأمین تجهیزات ورزشی برای 50 مدرسه در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم اختصاص یافت. همچنین مقرر شد اعتبار لازم جهت ساخت 10 چمن مصنوعی، 5 سالن سرپوشیده و 10 کلاس تربیت بدنی نیز از سوی وزارت آموزش و پرورش تأمین شود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه