کد خبر : 249963 تاریخ ثبت : 1401/2/31 10:04:10
با هماهنگی نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی انجام شد:

پیگیری مشکلات جزیره خارگ و بندر امام حسن در نشست با مدیرعامل فلات قاره ایران

پیگیری مشکلات جزیره خارگ و بندر امام حسن در نشست با مدیرعامل فلات قاره ایران نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با همراهی امام جمعه، اعضای شورای شهر بندر امام حسن، شهردار و اعضای شورای شهر خارگ برای پیگیری مطالبات و مشکلات شهری بندر امام حسن و جزیره خارگ با مدیرعامل فلات قاره ایران دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم؛ عبدالکریم جمیری در این نشست اظهار داشت: شهرداری‌ها در خدمت رسانی به مردم دارای نقش و جایگاه ویژه‌ای هستند و همه شرکت‌ها و سازمان‌ها مطابق قانون و تعرفه مصوب شهرداری‌ها موظفند با پرداخت عوارض و دیگر حقوق قانونی، شهرداری را در ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان یاری نمود.

مدیر عامل شرکت ملی نفت فلات قاره ایران نیز در پایان این دیدار با تاکید بر التزام به قانون در همه امور خاطر نشان کرد : مجموعه شرکت ملی نفت فلات قاره ایران همواره به وظایف قانونی خود در حوزه مناطق نفت خیز پایبند بوده و آماده هرگونه همکاری در این خصوص می‌باشد.

دکتر مهدی زاده در ادامه ضمن تاکید بر پرداخت به موقع عوارض محلی گفت : عوارض و حقوق قانونی شهرداری طبق قانون و پس از بررسی کارشناسان مجموعه نفت فلات قاره و شهرداری قابل پرداخت خواهد بود.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه