کد خبر : 249964 تاریخ ثبت : 1401/2/31 10:15:23
پیگیری نماینده مردم برای رفع مشکل آب و فاضلاب محلات جنوبی بوشهر:

قبل از اینکه آستانه تحمل مردم سر برسد چاره‌ اندیشی شود/ هیچکس حق ندارد بر سر حقوق و منافع مردم تعارف کند

قبل از اینکه آستانه تحمل مردم سر برسد چاره‌ اندیشی شود/ هیچکس حق ندارد بر سر حقوق و منافع مردم تعارف کند نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکل آب و فاضلاب محلات جنوبی شهر بوشهر و تنگک ها باید اولویت اول آبفا و شهرداری باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم؛ عبدالکریم جمیری در نشست بررسی مشکلات حوزه آب و فاضلاب محلات جنوبی شهر بوشهر با حضور شهردار بوشهر و مدیر کل آبفا استان در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر اظهار داشت: از محلات جنوبی و تنگک ها درخواست‌ها و مراجعات زیادی به دفتر ما شده و مردم از خدمات رسانی در حوزه آب و فاضلاب و سیستم زه کشی این محلات گلایه مند هستند.

وی افزود: نگذارید مردم به نقطه‌ای برسند که اعتراض کنند و نارضایتی بروز دهند زیرا مردم ولی نعمتان ما هستند. تا قبل از اینکه آستانه تحمل مردم سر برسد باید چاره‌ای اندیشیده شود تا این مشکلات حل شوند زیرا اگر مردم اعتراض کنند و در این اعتراضات حرمتی شکسته شود دیگر نه این خدمت رسانی برای مردم لذت دارد و نه برای مدیر ارزشی دارد و نه برای نظام اسلامی آورده‌ای دارد.

نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم بیان داشت: مردم باید زیر سایه نظام اسلامی آسایش و آرامش داشته باشند و ما مسئولیم که این آسایش و آرامش را فراهم سازیم.

جمیری خاطر نشان کرد: دستگاه‌های اجرایی باید سراغ کارهای زود بازده و رفع فوری مشکلاتی که حل آنها حق مردم است تا حصول نتیجه نهایی و عملیات اصلی بروند تا آب‌های سطحی فروکش کند و آرامش به خانه‌های مردم بازگردد. مثلاً هنگامی قرار است جاده‌ای تعمیر و یا احداث شود برای تردد مردم حتماً باید راه دسترسی ایجاد شود تا زندگی مردم دچار خلل نشود تا جاده اصلی ترمیم گردد در این مورد هم باید یک راه چاره موقت اندیشیده شود.

وی تصریح کرد: از مسؤلین بلند پایه دولت مطالبه خواهیم کرد، هیچکس حق ندارد بر سر حقوق و منافع مردم تعارف کند و ما هم هیچ تعارفی با مسئولین نداریم.

نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم در خانه ملت اظهار کرد: شهرداری باید وارد میدان عمل شود زیرا در اختیارات شهرداری است و اگر دستگاه اجرایی دیگر نیز نیاز باشد باید کمک خواست و با بسیج همه امکانات مشکل مردم حل شود.

وی افزود: هر چه سریع‌تر باید وارد میدان شوید زیرا ما یک کار جهادی و عملیاتی می‌خواهیم تا در فصل بارندگی‌های پیش رو در سال جاری دوباره مردم به مشکلات این چنینی برخورد نکنند.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه