کد خبر : 249972 تاریخ ثبت : 1401/4/1 13:12:42

وزیر نیرو برای پاسخگویی به سوال نماینده بوشهر به مجلس احضار شد!

وزیر نیرو برای پاسخگویی به سوال نماینده بوشهر به مجلس احضار شد! وزیر نیرو برای پاسخگویی به سئوال نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به مجلس خواهد آمد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم؛ کندی پروژه های حوزه آب و فاضلاب استان بوشهر؛ نماینده مردم را بر‌ آن داشت تا وزیر نیرو را برای پاسخگویی به مجلس فراخوانده تا دلایل عدم تحرک کافی و راه کارهای آن وزارتخانه برای جبران عقب ماندگی های  این پروژه ها را مطالبه کند.

مردم استان بوشهر سالهاست که با درد تشنگی در تابستان روزگار گذرانده اند و علیرغم پیگیری های صورت گرفته و وعده های مسئولان برای رفع تنش آبی در استان کماکان با معضل کم آبی در استان به ویژه در شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم مواجه هستیم.

در متن سئوال عبدالکریم جمیری خطاب به وزیر نیرو آمده است: چرا درخصوص تأمین آب شرب و رفع مشکل جدی فاضلاب شهری، به ویژه در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، همچنین مدیریت آبفای جزیره خارگ اقدام موثر و مفیدی صورت نمی گیرد؟

علیرغم پیگیری های مستمر، برگزاری جلسات متعدد و شنیدن وعده های مکرر درخصوص رفع کمبود آب شرب و حل معضل فاضلاب که مشکلات عدیده زیست محیطی برای مردم عزیز در شهرهای حوزه انتخابیه اینجانب ایجاد نموده، تاکنون نتیجه ای حاصل نشده است. مشکلات زیست محیطی شهرهای حوزه انتخابیه و عدم وجود مدیریت آب و فاضلاب در جزیره خارگ برای مردم قابل تحمل نیست. رفع موارد مذکور نیاز به برنامه ریزی و اعتبار مکفی است. چرا به موضوع اهتمام لازم ندارید؟

وزیر نیرو برای پاسخگویی به سئوال نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی سه شنبه این هفته به مجلس خواهد آمد.

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه