کد خبر : 249973 تاریخ ثبت : 1401/4/1 14:34:53
با حضور معاون عمرانی وزارت کشور در بوشهر؛

نشست بررسی مسائل و مشکلات عمرانی حوزه شهری و روستایی شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم برگزار شد

نشست بررسی مسائل و  مشکلات عمرانی حوزه شهری و روستایی شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم برگزار شد نشست بررسی مسائل و مشکلات عمرانی حوزه شهری و روستایی شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم با حضور معاون عمرانی وزارت کشور در بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف بوشهر، گناوه و دیلم؛ نشست بررسی مسائل و  مشکلات عمرانی حوزه شهری و روستایی شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم با پیگیری عبدالکریم جمیری و با حضور معاون محترم عمرانی وزارت کشور، معاون عمرانی استاندار بوشهر و  فرمانداران، شهرداران و اعضای شوراهای سه شهرستان بوشهر، گناوه و دیلم در استانداری بوشهر برگزار شد.

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی در این نشست اظهار داشت: معاون محترم وزیر کشور امروز از تعدادی از پروژه های عمرانی شهرستان بازدید کرده و این نشست به منظور شنیدن مشکلات و دغدغه‌های شهرداران و دهیاران و بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان برگزار شده است.

عبدالکریم جمیری افزود: با توجه به تجربیات ارزنده ایشان در سطوح مختلف مدیریتی، امیدوارم که این بازدید و نشست و شنیدن حرف های مدیران استان منشا اثر و گره گشایی از مشکلات پروژه های عمرانی شود.

وی گفت: درد مردم ما در شهر و روستا این است که استان ما از نعمات و منابع بی شماری برخوردار است و محرومیت در کنار این همه نعمت معنایی ندارد

نماینده مردم بوشهر گناوه و دیلم اذعان کرد: مشکلات و کمبودها مشخص است فقط باید عزم و اراده جدی برای رفع این مشکلات به وجود بیاید.

 

اخبار مرتبط
کلمات کلیدی
ثبت دیدگاه